Sex , flirt cez net s inými počas vzťahu ?

Cestovatel30

nirv ->
facebook nemam, google ani gmail nemam, twitter nemmam, mp3 nemam, tablet nemam, tv nemam, mobil mam ale pouzivam len ako volatko miesto pevnej

nirv

Ja si myslím, že v žiadnom vzťahu by sa hlavne nemalo klamať. Zakázať niekomu sa s niekým baviť nemôžeš, ale nemal by ti klamať, že sa s nebavi s inými a ak niekto niekomu povie že ho ľúbi, mal by to myslieť vážne. A na partnerovi je, do akej miery mu čo vadí, ako sa dokážu dohodnúť na kompromisoch a kedy je to už na rozchod. Ale ak si dvaja klamú, nemá to cenu.

nirv

Vzťahy cez net nie sú skutočné. Je to iba ilúzia, fikcia. Sem tam to môže prerásť do vzťahu, ale maaaalokedy. Ľutujem dnešné decká. Fakt. Polka tem problémov vo vzťahu sa týka netu. Ked pocuvas ich rozhovory, je to o tom kto si koho pridal a kto dal aký status a kto čo likol. Nevedia sa normálne zoznámiť a komunikovat bez netu? Nedá sa to už ? FB existuje pár rokov, ale je to katastrofa čítať koľko vzťahov pomáha ničiť. Aké je jednoduche, prestať komunikovať , dať kopačky cez sms...zraniť niekoho tým že das like komu nemáš :) ...viete si predstaviť život bez facebooku, mobilu, mp3 , tabletu ?

lea128

No jasne, ze to kazdemu logicky zmyslajucemu clovekovi vo vztahu vadi. Nevadi to tym ludom ( vacsiou chlapom), ktori totalne na vztah nie su pripraveni alebo su nevyliecitelnymi suknickarmi...a taketo veci, ze je to len internet, tam sa nic neudeje, je velmi hlupa reakcia, ked dokaze niekto povedat takuto sprostost, asi nebude mat velmi vysoke IQ :)

Stratená666

Toto riešim , lebo som si na pokeci občasne písala s jedným chalanom ( nie moc ,ale nedal sa odbiť ) , ktorý mi neustále vypisoval aká som krásna a neviem aká , flirtoval , chcel si písať o sexe , volal ma , hovoril ,čo by bolo atď ... teraz som ho z nudy našla na fb a plnú nástenku má toho ako ho priateľka miluje , aký je pre ňu dokonalý ...
On ma nezaujíma ,ale je mi zle už z týchto povrchných vzťahov tejto doby ..

Slecna A.

Vztah nie je cosi take, že mame na sebe zelezne okovy, nemozeme dychat, na nikoho ineho pozerat, s nikym inym hovorit....ALE! Cez vsetku slobodu, co davam partnerovi by som mu prave toto netolerovala....Su iste hranice a za tie sa jednoducho nejde. A pokial to ten druhy vo vztahu nechape, bohuzial....