Kokosový olej - sú všetky rovnaké?

Príspevok v téme: Kokosový olej - sú všetky rovnaké?
Lolitka

Ahojte, chcem sa spýtať hlavne tých, ktorí sa v kokosovom oleji, jeho účinkoch a možností využitia vyznajú. Mala som v pláne kúpiť si kokosový olej z DM-ky, keďže som nechcela zaňho veľa platiť, povedala som si, že nebudem objednávať z netu, že tento bude určite dobrý a postačujúci. 300ml stojí 7,19€. No dnes som u nás vo vedľajšej dedine v jednom bioobchode objavila 100%-ný kokosový olej, 1000ml za nejakých 7,35€. Tak keď to porovnám, samozrejme sa toto ohromne oplatí, len neviem či sú tie kokosové oleje rovnaké, alebo v čom sú rozdiely, či sa dajú všetky použiť rovnako?? Tento čo som dnes objavila je určený na varenie, nie je tam písané o kozmetickom využití, ale je tiež 100%-ný tak isto ako aj ten z DM-ky alebo z netu, dá sa podľa vás používať aj na telo a vlasy aj keď tam toto využitie nie je spomenuté?? Bude to mať rovnaké účinky?? Neviem aká to bola značka, viem, že to bol výrobok pravdepodobne z Maďarska, lebo názov bol písaný po maďarsky. Poradíte?? Pretože keď si konečne nejaký zakúpim, primárne by som ho chcela používať na telo a vlasy... ďakujem za všetky rady.

vilaamalka

kupujem si kokos. olej na nete v natureal eshope a som spokojna = pouzivam ho v kombinacii s inymi surovinami, takze som rada, ze nema aromu....

Ruthea

vyberaj si panensky, za studena lisovany. Ak to tam nebude uvedene, zrejme taky nebude. Ale kiezby bolo, je to super cena.

LightFlame

precitaj si zlozenie na tom madarskom a porovnaj s tym z DM...ak sedi, ze je to 100% prirodny produkt, tak si kup ten madarsky ;)