Pravda o rakovine - VITAMIN B17

luna

Alicia, skor je to tym ze spolu s tymi "darmi mora" a rybami prijimaju aj tazke kovy ako su napr. olovo a ortud. Inak odkial mas tu statistiku? V zivote som nepocula ze by u Japoncov bol zaznamenany najvyssi vyskyt rakoviny zaludka?? Pokial viem tak patria medzi najzdravsi narod a dozivaju sa v priemere dost vysokeho veku..

silviia

zvlastne,myslela som, ze ked takto prijmaju dostatok jodu-na enzymy a navyse omega3 kys. tak im nieco take nehrozi...
okrem ineho som bola vtom,ze rak.zaludka sposobuje predovsetkym helicob.p. a s tym suvisiaci chronicky zapal ci vredy.
ake este ine bakterie su v zaludku/ztych ryb napr./?

alicia

Japonci a ľudia, ktorí jedia najviac surovej stravy ako surové ryby a dary mora, získavajú cenné živiny, ale oproti tomu je u nich zaznamenaný najväčší výskyt rakoviny žalúdka. Vedci sa domnievajú, že je to spôsobené baktériami, ktoré neboli zničené varením.
Ćo ty na to kosa?

delphia

jardo23 , liecba karcinomov chemoterapiou, radioterapiou a radikalnym sposobom poskodzuje organizmus, ktory potom aj nadalej potrebuje liecbu. ale uz ani nie primarneho ochorenia- rakoviny, ale nasledkov jej liecby.

jardo23

ahoj damian..cital som tvoj prispevok na badatelovi a myslim si, ze je to pravda..ked si vezmeme, ze clovek vznikol zakonom prirody,tak si myslim,ze bu jej mal ostat aj verny cely zivot.akonahle zacneme do prirodzeneho chodu nasho organizmu zasahovat novymi civilizacnymi nezmyslami, tak sa telo sprava podobne ako priroda, zahynie. damian,necital si knihu: Varime z potravin, ktore zabijaju rakovinu. ci je dobra, alebo nie..a chcem sa este spytat, preco by farmaceuticke spolocnosti nechceli vynajst liek na rakovinu??? ved pre nich by to bol podla mna ovela lepsi biznis.ved keby bol liek ucinny, tak verim, ze kazdy jden, kto by trpel tou zakernou chorobou by bol ochotny dat vsetko za to,len aby sa vyliecil..

kosa

radca,
tym clovekom bol asi LENIN.
Hoci on tu atomovu elektraren nepostavil, sposobil ze sa nakoniec v zemi sovietov tie elektrarne atomove POSTAVILI( o bezpecnosti ich sa teraz nebavime), ze H FORD robil obchody z politickym bjurom. a milion inych veci.
su ludia ktorym to lezie velmi na oci ze sa niekomu dari....hoci len stavat atomove elektrarne recami.

kosa

radca,
uznavame SLOBODU SLOVA tu aj potvrdzujeme a podporujeme.

je dolezite povedat tym ktori na tu rakovinu ochoreli ze moznost ''nezomriet'' maju. ci ju vyuziju zalezi len a len na ich voli, charaktere a samo ze charaktere ich lekarov.

kosa

alicia,
joj, to tiuz ja neviem povedat ako bude.
ved ktoze v 17 storoci by bol povedal ze budu pocitace ze ludia budu moct prepravit z jedneho kontinentu na druhy za 10 hodin ( ci 15)?

ako bude zalezi len a len na ludoch ktori budu nieco chciet.