Tlači ma na pravej strane v krku a ma pocit jak keby som tam niečo mal

Príspevok v téme: Tlači ma na pravej strane v krku a ma pocit jak keby som tam niečo mal
ivec

Dobry den prajem mam 19 rokov a mam taky problem citim jak keby ma nieco tlačilo v krku a mal som tam nieco neboli ma ani nič len ma tlači a mam pocit že tam niečo mam chodim aj na orl už t trvá 3 tyždne .Bojim sa strašne či to nemože byt rakovina mam iba 19 rokov a fajčil som 6 mesiacov po 10 až 15 cigariet denne možš to byt rakovina.Bral som aj antibiotika Dalacin 3x denne aj kloktadlo an nic strašne sa bojim poradite mi niekto čo to može byt .Už ma napadaju hluposti ci to neni rakovina s toho že fajčim rakovina hrtana alebo linfatickych uzlíín.Za odpovede vopred dakujem

ivec

ta už treti tyždenn too trvaaaa a antibiotika mi nezabrali citim to az za uchom .. ta newem mam trosku obavi.jest mozem v pohode s prehltanim problem neje ani s pitim zatial

mango.tree

ja som take mala asi 5 tyzdnov (bola to reakcia na jeden liek), tiez mi lepilo, ale na ORL som nakoniec nesla a preslo to samo. ono to moze byt aj rozladena stitna zlaza, moze to byt neurologickeho povodu (ked to prestanes riesit, zmizne aj ten pocit).