Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

Renculaa

Ahojte športovci:-) Plánujem chodiť do fitness centra len sa neviem rozhodnúť do ktorého v BA? Dosť uvažujem aj nad týmto..Ako sa Vám tam páči, koľko tam stojí pernamentka? Musí tam byť taktiež viazanosť? Nikdy som nechodila do fitka, takže je to pre mňa úplne niečo nové, preto budem vďačná za každú jednu radu:-);-)

max1234

neodporúčam odovzdal som kartu ani mi nevrátili depozit 20€ za kartu! výhovorky, že to bol jednorazový poplatok ďakujem pekne fit up. obyčajný Zdierači a to ani nehovorím keď ochoriete nič neakceptujú platiť musíte stále...

Kika52

Chodím do FitUp-u asi rok a som spokojná. Odporúčam však prečítať si zmluvu pred podpisom, je to tam všetko uvedené aj s výpoveďou. Asi pred pol rokom som si dala zmraziť členstvo na 4 mesiace, síce som musela doložiť všetky dokumenty od lekára a nestačil len obvodný ale vyhoveli mi. Recepční sú vždy milí a ochotný poradiť. Taktiež sa mi páči ze neustále upratujú, teda aspoň v Trnave kam chodím. V ostatných pobočkách som nebola.
Zatiaľ mám samé dobré skúsenosti!

Micinko

Arogancia najväčsieho druhu,presťahovali sme sa cc70km od Bratislavy _ Dohodnúť sa nedá na odstúpení od zmluvy.Neodpovedajú na listy.,neseriozný, spôsoby ako u výpaľníkov. absolútne neodporúčame.

Laura248

Prosim niekto kto by my poslal vzor na odstupenie od zmluvy vo fit upe na email laura248@centrum.sk ďakujem budem cakat :)

Michaelabel

prosim vás viete mi poslat vzor na vypoved zluvy ??? chcela by som prerusit clenstvo vo Fit Up..... ak tak mi to prosim poslite na mail tichbel.michaela@gmail.com

charliecek

Ahojte. Tiez by som bol velmi vdacny, keby mi niekto vedel poslat na charliecek@azet.sk vzor zmluvy na vypoved, ktoru mu akceptovali.. Vdaka!

vikitush

Viete mi prosím niekto poslat vypoved zo zmluvy, viem že je tam problém s akceptáciou, tak by som rada doložila vzor ako si ho predstavujú aby ma netočili hore dole kvoli opravam.
ďakujem (pošlite mi ho prosím na viktoria.cibrikova@gmail.com). Podotýkam že nechcem zmluvu ukončiť predčasne alebo bola som tam celý rok.