nenavist, bezradnost, beznadej, smutok, zufalost...moj zivot

Príspevok v téme: nenavist, bezradnost, beznadej, smutok, zufalost...moj zivot
clementinka

ahojte
mam taky "problem". ani neviem ako zacat a ci sa mi vobec da poradit mam 19 rokov, zijem takmer v "komplet" rodine s nevlastnym otcom...ked som bola mala otec mi umrel, pak sa mama vydala a mala este jedno male (moja sestra) mam aj brata...pokrvneho ide o to ze som ho odmala strasne lubila bol super, moj otec, brat, kamarat v jednom.. potom prisiel vzrat zacalo mu sibat, isiel do pezinka ...uz sa s nim dva roky nerozpravam...stal sa z neho agresivny clovek, napadol mna (fyzicky), vyhraza sa mi ze ma da zmlatit, bojim sa ho...bil aj priatelku a psychicky aj fyzicky tyra svoju staru mamu..problem je v tom ze k nam chodi do bytu (pretoze si mysli ze ho raz dostane, ma tam trvaly pobyt) mama tieto problemy ignoruje a stara sa len o seba a o svoj vzhlad, nevlastny otec pred tym je setko zamlcane a nic mu nemozno povedat, mladsia sestra sa s nim nebavi...vzdy ked dojde k nam ...vznikaju konflikty, provokuje, bucha dverami, pusta si nahlas hudbu, tvari sa cynicky alebo vyvola hadku...(uz som na nho volala aj policajtov), bojim sa ho a vzdy ked pride som v stresoch trasu sa mi ruky, bije mi srdce...uz nevladzem neviem ako dalej...oporu v rodine hladat nemozem..strasne ho nenavidim , a strasne si zelam aby umrel... aby skapal do rana... neviem co mam robit, nici ma tato situacia

clementinka

aj to sa skusalo, vsetko... ved som na nho aj policiu volala, vies jednoducho vsetko sa o nom ututle... mama vsetko zariadi.... zaplati ... platila mu skusky na VS - komenskeho, pravo... a tak sa z neho stal "pravnik" ... zaplatila mu miesto aby robil na sude...co voci tomu zmozem??? nic =( podplatit sa da kazdy a ver mi ze hentemu sviniarovi sa nic nestane, vies ze sa liecil v pezinku a nosi pistol, babke sa vyhraza ze ju zabije... preco sa takym zlym ludom nikdy nic nestane?? =( najviac ma stve to ze to nikto nevidi, on ma svina dve tvare...

keituskaaaa

Moja...sme na tom podobne...ja mam tiez nevlastneho,ale nevidam ich...moja matka a on len piju,ja som v anglicku...mam brata ktory ma 10rokov a byva u babky...nieco podobne...nevidim ine riesenie len skus upovedomit niekoho kompetentneho napriklad policiu skus ako anonym tam zavolat ze co robi on tvojej babke a oni by to mali vyriesit...no mali by take veci sa predsa nerobia...

clementinka

keituskaaaa: vies akurat som zacala chodit na VS prvy rocnik u nas v meste cize ziadny utek z domova sa nekona =( mama ta to uplne ignoruje, a ako som pisala stara sa len o seba ked som jej minule povedala ze sa vyhraza ze ma da zbit povedala : aaale prosim ta... a nevlastnemu otcovi to je setko jedno... takze oporu v rodine nemam.... uz tuto situaciu nedokazem zvladat, ani si nevies predstavit ake mam znicene nervy z toho... uz len ked sedi v izbe.... strasne ho nenavidim, strasne... k babke nemozem ist byvat...on tam byva nacierno a tyranizuje ju... a druhu rodinu nemam... ja som taka polosirota vies =,)

keituskaaaa

Tak to sa asi musel velmi zmenit...moja toto je prekerne tazka situacia...kolko ti zostava do skoncenia skoly? A co tvoja mama? Nech s tym preboha nieco robia,ked nebude ine vychodisko musis to povedat otcovi,vam v rodine jednoznacne chyba chlapska ruka! Niekto kto by mu nafliaskal.Naozaj nemas kam ist? Aspon k babicke,alebo tak..a co povedali ti policajti vtedy? Sak nemoze len tak tyranizovat vas

clementinka

keituskaa: ja uz ho nemam rada prajem mu aby skapal, nechcem sa odstahovat z naseho bytu (ved on u nas nebyva) len dolieza a terorizuje, nemam bohuzial ani prostriedky na to, som len studentka =(

keituskaaaa

Ahoj clemetinka to je mi luto co prezivas skusim ti poradit na zaklade vlastnej skusenosti zazila som nieco podobne (bratranec)treba si s nim sadnut a rozpravat sa o tom povedat mu ako ho mas rada a ako ti je luto ze sa tak sprava ked to nepojde napis mu list nech si to aspon precita ak nechce komunikovat musi pochopit ze ublizuje vlastnej sestre ak nie potom je ine krajne riesenie pre tvoje vlastne dobro odstahovat sa a prerusit kontakty snad sa uvedomi drzim ti palce moja