Rozchod - beznádej - trápenie

Príspevok v téme: Rozchod - beznádej - trápenie
lienocka2808

Ahojte, ja viem, že takých tém tu bolo už veľa ale potrebujem pomôcť a toto mi možno troska pomoze, ze sa mam kde vyrozpravat, hoci mam kamaratov.
Ide o to, ze som mala vztah s mladsim chalanom o 5 rokov odomna, bolo to nieco nadherne velmi intenzivne aj ked len nieco cez rok, ale zanechalo to na mne strasne stopy. Asi tak v decembri sme sa zacali hadat, za uplne sprostosti, ja som ziarlila, priatel bol neskutocny puntickar vsetko muselo byt prehnane v poriadku, potom stratil pracu a nejako som nevidela, ze by si intenzivne hladal novu, to pridalo do ohna nasich hadok vela. Zlom nastal pred dvoma tyzdnami, ked som u neho spala vsetko krasne, este mi vravel ako ma miluje. A rano, som mu nieco povedala ani presne neviem co a brutalne vyletel na mna doslovne mi povedal aby som zmizla z jeho zivota a uz sa nevracala. Potom som mu este pisala, ze teda sa zacnime snazit od zaciatku to este prisiel tento vikend ku mne zase sme mali krasny vikend + velkonocny vylet krasne zakoncenie. A vcera to prislo, koniec.prisla som si pre veci k nemu ale tak neskutocne ma provokoval, ked videl v akom som ubohom stave, ze sa mi vysmieval do ksichtu, ze som mu dala taku facku, a buchnat do lopatky, ze nechapal ani on ani ja. vecer sme si este pisali sms, ze stale ku mne nieco citi, ale nehodime sa k sebe, lebo sme obaja vybusni (co je pravda) bol to taliansky vztah. Tak som mu napisala, ze pre mna zomrel a uz nechcem od neho nic. Ja neviem, myslim na najhorsie, ked si pomyslim, kolko zase bude trvat kym sa z tohto dostanem, nechce sa mi vobec zit :(, nejem, nekomunikujem, nesmejem sa, neplacem len existujem. Najviac ma mrzi ta facka, ze som sa neovladla :(. nejake veci na urychlenie bolesti, ako ste sa spamatavali z rozchodov vy? Dakujem

Matusiak

Ja som tieš dosť citlivka na to že som chlap... Lebo sa viem zamilovať až po uši a ty si zrejme rovnaká. No pol roka mi behala po rozume non - stop, a po polroku som už na nu prestaval myslieť, už len sem tam ked som zaspaval alebo vstaval, že nie je nik pri mne a tak. Ale len mi to prešlo hlavou a pohoda. Potom už len ked som ju videl tak som pospomínal, bolo mi kus ľúto ale nič viac to so mnou nerobilo. Prvý pol rok bol kritický a potom si začneš uvedomovať že ti je dobre aj samej, nik ťa v ničom neobmedzuje, si sama pánom svojho času, môžeš na sebe pracovať, stretavať sa s kým chceš kedy chceš, venovať sa sebe, kupiť si dačo na seba pekné a páčiť sa okoliu a tak, proste žiť. Proste si si zvykla na svojho priateľa a tak si časom zvykneš aj na to že si sama a že ti je tak dobre, uvidíš, onedlho budeš sama sebe dakovať že si sa rozišla s takým bezcitným chlapcom :)

Ešte večer ti sem môžem nejaké skúsenosti a rady napísať lebo vidím že si rovnaká povaha ako ja a skúsiť ti pomôcť. Teraz musím ísť, drž sa!

takajedna

tiez som sa tu stazovala kvoli rozchodu :D ja mam za sebou tiez rozchod a po 2 mesiacoch som sa s toho celkom dobre dostala a hlavne tym, ze som myslela na to co dobre ma este caka v zivote,najdem si lepsieho a starsieho :D, ze jeden rozchod nie je ziadna katastrofa,vymazala som ho s FB a aj zablokovala a hlavne mala som pri sebe par super ludi :))) no ale ako celkom rychlo som sa s toho dostala,tak rychlo sme sa zase dali dokopy :D :D :D mozno som pre niekoho hlupa lebo ako sa hovori 2x do tej istej rieky nevstupis, ale povedala som si, ze nic nedam za to ak to neskusime znova a ked bude nedajboze dalsi rozchod, tak uz viem ako ho prekonat :D okrem toho obidvaja sme si s tych dvoch mesiacov zobrali ponaucenie a uvedomili si par veci :))) a uz som nad vecou :) inak skus si vyhladat v google nieco o pozitivnom mysleni mne to velmi pomohlo :) a hlavne mu nedaj najavo, ze ta to trapi lebo to ho tesi!

lienocka2808

Vetva, velice rada by som opat fungovala co najrychlejsie normalne. Hold ale kazdi sme iny. A ja som fakt dost citliva, na moju skodu, kurnik :(

vetva

lienocka mne pripadas velmi ale velmi citliva na 31 rocnu zenu. Prezivas to ako by si mala 15-18 rokov. Ved sa schop zenska!

lienocka2808

zuzan-ka a teba niekto opustil, ci ty si opustila niekoho? Ako ja som ho chcela opustit, lebo uz niekedy co mi robil bolo neunosne. Ale vidis laska bola silnejsia a ja som to nedokazala, tak to spravil on. Ale s nim asi len tak kto nevydrzi. Kokos ked si spomeniem teraz ako ma komandoval, nemohla som odsunuta na stolicke u neho jest, pekne prisunuta s tackou. videl kazdu omrvinku kazdy maly flak, obvladace na telku museli byt vedla seba presne poukladane. Proste uz som sa tam citila ako v nejakej skumavke.Stale mal paranoje, ze ho zhadzujem pred jeho kamaratmi a to len preto lebo si dovolili mat taky nazor ako ja, proste stale nejake komplexy mal zo vsetkeho. Nemal vkuse peniaze, teraz ked tak pisem v zlosti super ze to skoncilo, ale nechapem ako som mohla takeho cloveka tak silno milovat. Mozno preto ze mi ublizovat a ja som asi nejaky trpitel ked sa nad tym zamyslam.

zuzan-ka

aj ja momentálne prežívam rozchod takže viem ako sa cítiš. v podstate každý si tou prvou fázou prejde inak - niekto sa opíja, iný chodí vonka s kamarátmi a niekto si to musí odplakať sám. počúvaj samú seba čo potrebuješ, čo chceš. uvedom si že s takýmto človekom by ti nebolo dobre. aj keby ste sa dali do kopy, vydrží vám to mesiac, dva...a zas to bude o tom istom. predstav si kde môžeš byť o také dva mesiace bez neho.
ak potrebuješ, vyplač sa, vyrozrpávaj sa. najhoršie je ked do držíš v sebe. preruš s ním všetky kontakty, vymaž jeho číslo z telefonu, povedz bratovi nech si zmení heslo na FB a nechodi tam vyzvedať. robí to len tebe zle.
držím ti palce aby si to prekonala čo najlepšie! :)

lienocka2808

Matusiak a ako dlho si sa z toho dostaval, pisal si ze pol roka, ale uplne vyliecenie prislo kedy? Ja sa bojim, ze to bude nieco okolo roka aj u mna :( a to neviem uz ako zvladnem, mam za sebou uz jeden bolestivy rozchod, ale to trvalo tak dva mesiace, som sa zobrala a odisla som do anglicka za byvalym a tam ma to preslo. Teraz vsak nemam kam ist, nieje cas a ani teraz s kym.

lilyianka

ja by som mu na tvojom mieste na jeho otázky neodpovedala, veď na to nemáš dôvod,už predsa spolu nie ste, tak čo je ho po tom? ty máš svoj život a on svoj a môžeš si robiť čo chceš, s kým chceš a kedy chceš a on sa môže aj na hlavu postaviť .. ignorovať ho a hotovo a pri tom FB, skús sa ovládať a nepozerať čo tam robí.. samej sebe len zle robíš

Matusiak

Jediný spôsob ako sa ho zbaviť, je prestať s ním úplne komunikovať a proste raz a na vždy ho vymazať zo života. Takto ked s ním budeš komunikovať, špehovať ho, tak to trápenie len predlžiš, viem to z vlastnej skúsenosti lebo som bol taký istý...