Chytam paniku pri pohlade ludi

Príspevok v téme: Chytam paniku pri pohlade ludi
Mimmmk

Ahojte, tak ide asi o to,ze v poslednom obdobi som dostala nejaku poruchu psychicku. Zacalo to zrazu,zacala som neznasat priamy ocny kontakt a chytam z toho uplnu paniku! Vzdy to pride vtedy,ked nemam moznost pohybu,sedim a v miestnosti je ticho. A cim viac si to pripustam a sustredim sa na to,tym je to horsie a castejsie. Zacalo to tak ze som dostala nahle 'zachvenie'. Neviem to opisat proste som dostala nenormalny naval stresu v sekunde a cele telo sa mi zatriaslo a potom to skoncilo. Zacina to byt v takych rozmeroch, ze cely den mi busi srdce ako sialene a ja mam v hlave stale len 'chcem sa kontrolovat,nemoze sa mi to stat'. Naozaj neviem co to ma byt,ked dlhsie s niekym konverzujem,tak mi to az tak velmi nevadi,ale akonahle sa ma niekto nieco nahle spyta,alebo sa na mna pozrie- panika v mojom tele. Co to ma znamenat? :( mam 17

Mimmmk

Viacmenej ano,ale moc sa tomu nevenoval tak neviem..ci mam zmenit lekara.. chcela som vediet ci niekto nema podobny problem ,neviem moc dobre opisat ten pocit :(