Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

Nessie7

Ja stále neviem pochopiť, čo má muž z toho, ak je žena krásna a naopak. Podľa mňa všetko je o tom, aby sa mali dvaja ľudia radi, aby sa podporovali, chodili spolu na prechádzky, plánovali si budúcnosť, smiali sa spolu, ale aj utešovali, aby mali podobné záujmy (napríklad prírodu, psy...). Také veci vzhľad nevynahradí.

nikaroxy

Hmm zase nehádž všetky do jedneho vreca. Ja sa tiež o seba starám a myslím, že ma to mesačne dosť stojí :D teda myslím, kozmetika, vlasy, nechty, trener - AAAALE POZOR! Nikdy v živote by som nechela aby mi to niekto platil :) Proste ked chcem dobre vyzerať, tak si to musim obniesť sama a moja penazenka, je to predsa moje rozhodnutie, že sa chcem dobre citiť a vyzerať v pohode. Ale chápem, že sú baby, ktoré si tieto ,,vymoženosti" dnesšnej doby nechávajú zacvakať solventnejším partnerom. Nechcem však o nich hovoriť ako o zlatokopkách, lebo možno ten chlap je rád, že má vedla seba sexi kosť :D Ono je to individuálne ale doležité je to, že každy sme si strojcom svojho šťastia. Ja by som napríklad vedla seba nechcela napumpovaneho, vygelikovaneho (mastneho) chlapa, ktorí bude v kupelke viac ako ja :D Uprednostnujem ine hodnoty u muža. Ani peniaze ti šťastie v živote neprinesú i keď lepšie sa plače v BMW ako v MHD :D samozrejme vtipkujem. Peniaze nie su všetko. Keby ste vedeli kolko bohatých a naoko šťastných ludi, je v skutocnosti kopka neskutocne zronených a nešťastných kôpok nešťastia. Hlavu hore. Niekde na teba tá pravá čaká. Myslím, že žien so správnymi hodnotami je stále dosť. Možno sa obzerám za veľmi nízkym ročníkom výroby. Kde som spozorovala dosť povrchné kusy. Takže možno treba hľadať babu približnú tvojmu veku. To sú ešte nenakazené touto dobou :DDDD

nirv

...a potom si taký oblbnuty chalan nájde fajn babu, polroka je spokojný, a potom začne porovnávať s tými fesandami, a hovoriť frajerke, aké sú iné baby krajšie. Potom sem dievčina uplakana napíše, co sa deje s jej frajerom, ktorému stuplo pri nej sebavedomie a zacal ju urážať....a potom ju opustí lebo chce lepšiu.ach Jaj. Hlavne že každému ide len o charakter :D

nirv

Vyrazne sú baby, ktoré sa venujú práve vzhľadu. Takže tie si vsimnes, s tými sa bavis, a tie vsednejsie si ani nevsimnes, hoci aj tie sú pekné, len to tak nekrici. A baby čo väčšinu času venujú vzhľadu asi velmi čas na iné veci nemajú...ja ako tak sledujem baby, vyzorovo dokážu vyzerať fakt dobre, mejkap, vlasy, oblečenie, len mi prídu strašne studené, a tiež ti ich muži musia vyzerať ako zo škatuľky, alebo aspoň je vidieť ak sú starší že míňajú peniaze na luxusné hovadiny....neviem, ja na toto vôbec nemám bunky. Ale každý chce peknú babu že jo, len koľko jej treba platiť aby bola pekná:D to už sa chlapcom nechce a potom píšu o zlatokopkach:)

nikaroxy

Moj bratranec ma rovnaky problem ako ty. Proste nemal ešte normalnu babu, len u neho je to tak, že on pozerá po tých, ktorým ide o fyzický vzhlad (čo on velmi zase nie je neviem aký herec) a také čo majú prsia 4ky a krásne postavy, vymachlené a proste herečky. Bojim sa že pri tomto štýle ostane sám a bude potom už neskoro z tých nárokov upúšťať ked bude mať 35 a všetky baby v jeho veku budú zadané a budú mať rodinku.

Dadula56

No na gelove nechty tazko...
Nemcina, spanielcina, ine jazyky, turisticke kruzky, rozne dovzdelavanie atd. Zaujmove kruzky, gelove nechty nie su zaujem.
A pokojne aj na tie diskoteky, byva kopa akcii s temou, retro, hentake a take roky. Len treba hladat taku, co nelezi pod stolom.

Marecek25

Veď ja viem, že na diskotéky chodia aj normálne ženy, ktoré sa idú zabaviť. Sem tam si aj vypijú, ale to neznamená, že sú povrchné.

Ale na aké krúžky? Snáď nepôjdem na kurz gélových nechtov alebo čo :D Kam také chodia?

Dadula56

To si dobre napisal, ze sa schovavaju. Tieto zeny sedia vacsinou doma. Ak niekam idu, tak to je uzsie zamerana zaujmova cinnost. Najlepsie by bolo ist na zaujmove kruzky a tam sa zoznamovat.
Ale treba to brat aj tak, ze nie kazda, ktora ide na diskoteku je povrchna a pije. Mam kamaratky, ktore tam pravidelne chodia/chodili a nikdy nepili, nebalili tam chlapov. Chodili tam iba tancovat, lebo ich to bavilo.

Marecek25

Ja neviem prečo si myslíte, že chceme len namyslené fifleny. Ale asi to bude tým, že vy si všímate len takých chlapov, ktorí chodia s takými ženskými.

anonymka23 to ti niekto fakt povedal, že si kvôli tomu nezaujímavá, alebo to si len ty myslíš? Za seba a za veľa mojich známych môžem povedať, že hľadáme slušné a úprimné. Len kde na také natrafiť..