Tetánia?

Príspevok v téme: Tetánia?
iwwa

Dobrý den, mám 25 rokov a pre mna vazny problem s bolestami, s ktorymi si uz neviem rady. Zhruba pred rokom ma zacala neznesitelne boliet hlava, tym sa to vsetko zacalo, potom sa k tomu pridruzili zavrate, bolest a trpnutie ruk hlavne lavej, bolest na hrudnej chrbtici, pod lopatkami, nocne sialene busenie srdca, triaška, potenie, neznesitelny smad, bolest krku a šije, ale najviac ma trapi ta lava ruka a rameno, je to hrozne hlavne tie noci, uz neviem co si počat, preto sa chcem spytam či je niekto, kto sa takto trapi, bola som na vysetreni u neurologa, tam som sa dokopy nic nedozvedela, bola som poslana na emg vysetrenie a ct mozgu, na ktore idem uz o par dni. Pocula som a co to citala o tetánií, niektore priznaky su az podozrivo rovnaké. Stale sa bojim ze mam nieco zo srdcom aj ked ekg som mala v poroadku aj echo, len mam mierne zvyseny tlak, na ktory beriem betablokator,,uz si neviem rady....

RNG

Nuz betasblokator moze mat pre niekoho hodne postrannych skodlivych ucinkov. Ako proti tetanii som tu pisal uz velakrat, a to je doplmky mineralov a destresovanie, aby si neduchala prudko, co moze viest k hyperventilacnej tetanii. Ale bolesti co popisujes mozu byt az z inych dovodov, napr premnozenia virusov co ti napadaju nervove izolacie, na co je dobre si zvysitr viralnu imunitu, pozri cez Google.sk pod rng herpes kde som uviedol hromady prostriedkov na to, treba brat viacero a obmienat z casu na cas. Na regeneraciu virusmi poskodeneho myelinu treba brat 1 gram DHA denne, dobry zdroj je olej Calamarine