Ked to nechce prist

Príspevok v téme: Ked to nechce prist
NikaSK

Obraciam sa na vas s prosbou o radu alebo o nazor. Uz som tu pisala skor, ohladom infekcie, asi pred tyzdnom, z tohto hladiska je vsetko ok, asi len panika. Avsak ma trapi meskajuca menstruacia. Ako som uz pisala, pred 2 tyzdnami som mala s priatelom pohl.styk. Samozrejme s ochranou a davali sme si sakra pozor a navyse sa vo mne ani neurobil.Avsak mi to uz meska 2. den a mna chyta panika. Vsade vidim kociky, tehotne zeny a sedacky na auta a az mi beha mraz po chrbte. Posledne 2 tyzdne som mala neskutocne stresove- umrtie v rodine- ktore sa riesilo na dialku kedze som mimo slovenska. A ja si neviem dat rady. Ci to je iba moja psychika alebo mi uz fakt sibe. Zacala som znovu behat- 20km do tyzdna plus skola, plus stresy z toho ze som zaseknuta v krajine v ktorej nechcem byt uz 3ti mesiac. A teraz toto. Nemyslim iba na nic ine iba na toto a zacina ma to zozierat. Davali sme si fakt pozor,kondom sme stale kontrolovali a ani sa neposunul,tak ja uz fakt neviem. pockat este par dni? Posledne 4-5mesiacov mi menstruacia dost kolisala, prichadzala skor a podobne...ale ako na just neraz nechce prist...Mala som uz aj krce a uz som si myslela ze to pride a furt nic...nafuktnute brusko tiez a nic...

NikaSK

Dakujem za rady a hlavne aj pochopenie. Dnes rano som to konecne dostala... Som neskutocny stresator a dokazem sa tak vyhecovat, ze sa este niekolko dni spamatavam. Takze vrela vdaka dievcata.

Mi-sha sme na tom so psychikou podobne...Ale pevne dufam ze sa ti coskoro ulavi- ze to dostanes! Drzim palce!

mi-sha

mame uplne rovnaky problem, s tym rozdielom, ze mne meska uz 2 tyzdne a mam aj bolesti vajecnikov. Som z toho v strasnom strese pritom tiez viem ze si stale davame pozor a bolo to tak aj naposledy. Pozeram v telke serial, tam zrazu jedna tehotna, listujem si casopis a v nom clanok "prilis mlade mamicky" .. proste tomu davame velku pozornost, keby menstruacia nemeskala, tak by sme si to tak nevsimali. Psychika velmi vplyva na nase telo. Ak bude meskat dlhsie, tak urcite zajdi na gynekologiu, hlavne ak by si mala nejake bolesti, neprijemnosti ako ja. Ja som mala pred mesiacom problemy s cystou, takze mozno aj to je pricinou mojho meskania, ktovie. Proste vela faktorov na to vplyva, nemalo by sa stresovat, ale zasa na druhej strane sa neda len tak lahko nesustredit sa na to. Ked ti to meska zatial iba 2. den tak sa az tak neznepokojuj, je to zatial normalne. Az to bude dlhsie urcite zbehni na gyndu, myslim ze ina moznost aj tak nieje. Este ten tehotensky test, ale ak by si ho pouzila prilis skoro tak by vysledok nemusel byt pravdivy.

rene1337

Myslim ze urcite nie si tehotna mas iba na tom pozornost prechadzas tazsim obdobim a k tomu vsetkemu stres :) sustred sa na pestru stravu :) ovocie zeleninu aby si bola kludna kup si tehot test v lekarni ale myslim ze to je zbytocne aby si sa ukludnila stoji to par eur stres v tele vie spravit velmi vela preto ti aj moze meskat m. Pekny den

irise

prestan stresovat najprv :) niesi urcite tehotna, ak vravis ze ste mali chraneny styk.. 2 dni su nic, kludne cakaj, ten menzes pride.