Stratená zásielka z USA

Príspevok v téme: Stratená zásielka z USA
graupel

Zdravím.
27. februára som cez HealthDesigns.com objednal tovar s potravinovými doplnkami (vit. C, probiotiká, limetkový esenciálny olej) v hodnote 20,75€ (čiže pod 22€ - takže na colnici určite nebude zásielka zadržaná), platil som VISA debet. kartou, použil som dopravu International Airmail (USPS), na Slovensko mal tovar doraziť ako obyčajná listová zásielka (nedoporučená/nepoistená) a mala byť uložená na Slovenskej Pošte. Dnes sú presne dva mesiace od vytvorenia objednávky, na budúci týždeň v stredu budú 2 mesiace od vyexpedovania zásielky z obchodu. Zásielka však ešte ku mne nedorazila. Plánujem ešte počkať do konca mája. Je šanca, že ešte balík príde, alebo je už pravdepodobne stratený? V prípade nedoručenia ani do konca mája ako mám postupovať?
Ďakujem za rady.

Maoam

zasielku povazuj za stratenu, myslim, ze ti uz nedorazi, lebo airmail do EU trva tak 14-21 dni

kedze si ale platil VISA-kartou, mas moznost cez banku, od ktorej VISA-kartu mas, spravit tzv. reklamaciu, kazda banka ma na to iny sposob, kazdopadne ak mas este e-mail, adresu, kontakt na tu stranku, obrat sa na banku s tym, ze chces urobit reklamaciu, vo väcsine pripadov sa im podari peniaze od firmy ziskat spät, ak sa dodrzi lehota podania reklamacie za nedoruceny tovar, oni to aj prelozia do AJ a skontaktuju sa s tou firmou, samozrejme predtym mozes firmu kontaktovat aj ty sam a napisat im, ze zasielka nedosla

Vojtoo: tracking number nemal, uz pisal ze to bolo nedoporucene a nepoistene

Vojtoo

a mala byť uložená na Slovenskej Pošte

ehm, problem vyrieseny, niekto na poste ti zasielku ukradol..

mas tracking ? napis predajcovi hned... neni moznee cakat 2 mesaice.. vylucene, aj keby to ide lodou, je to rychlejsie :)