Vraj takmer genialna

Príspevok v téme: Vraj takmer genialna
krumpel1111

ahojte, chcem sa opytat. Moja sestra ma 17 rokov a mala problemy s bulimou. Bola u psychologa a ten jej vraj robil testy a povedal že ma iq ako 1,5 % obyvatelstva na zemi a že je takmer genialna. Pritom mne vobec nepripada že by bola nejak zvlašt chytra. v škole ma trojky a robi blbosti. Može to byt pravda?

Maoam

Jane- no to je logicke, cim vyssie IQ,tym viac problemov, uz som tu spominala, ze je dost zname, ze vysoko inteligentni ludia su bud povazovani za podivinov alebo maju casto aj psych. problemy

135 - wow, to ma asi 2-3% obyvatelstva celej zemegule :D

0vecka

mne sa nezda ze by IQ az tak suviselo s ucenim jazykov... ucenie jazykov mi skor pride ako taka drina skratka je to o tom kolko casu tomu clovek venuje...

Jane_3sto18

Ja mám 135, priznám sa. A ako som už hovorila, EQ nula bodov, takže tam troskotám na plnej čiare. S ľudmi moc nevychádzam, všetci si o mne myslia, že som divná alebo šialená. Mám vlastne jednu najlepšiu kamarátku a to je všetko, ostatní sú len takí známi. Mám dosť problémy aj so vzhľadom, vyzerám trošku divoko. Nie je to silnou potrebou odlíšiť sa, ja chcem proste tak vyzerať, lebo sa mi to páči. A tam to začína, to podozrievanie zo strany okoloidúcich.
Zije sa mi s tým tak normálne, ani mi to nepríde, že by som mala nejaké vysoké IQ, ešte si z toho aj uťahujem napr. takýmto tričkom:

www.e-chujoviny.cz

Neviem, čo by som viac k tomu dodala... je to celkom normálny život. Z psychickej stránky som bola depresívna a ževraj som hraničiarka alebo čo to, ešte nejaká porucha prispôsobenia či aké drísty mi nadiagnostikovali -_- Lieky už ale neberiem, nepotrebujem ich.

Maoam

ja by som mala otazku na tych z vas, ktori mate vysoko nadpriemerne IQ, ako tu odznelo, nad 130, niekto tu pisal, ze ma 145 - ako sa vam s tym zije? ake mate problemy s ostatnymi ludmi a tak?

doubledog

agnes
aspon vidis, aky zly odhad mas :)

ale je to dobry priklad toho, co som pisal.
komunikacia je proste problematicka, kedze ja davam doraz na ine veci ako "bezna" populacia a vznika potom vela nedorozumeni.

Maoam

Kvety zla - no cim vyssie IQ, tym viac sa clovek utahuje do samoty a tak, to je normalne...takisto cim vyssie IQ, tym viac podivinskych vlastnosti oproti priemernemu ludstvu :D

Maoam

osobne si myslim, ze je lepsie byt 'iba' mierne nadpriemerne inteligentny a mat vyssie EQ a hlavne huzevnatost, viacero nadani, talentov a vediet ich v zivote aj vyuzit v praxi

a clovek sa neciti az tak 'mimo' ostatny lud :D

neviem, osobne geniom nezavidim, maju to podla mna velmi tazke

p.d.

Viete, ak dokaze prezit jednobunkovy organizmus, tak dokaze prezit aj kazdy clovek, nakolko my tych buniek mame asi o nieco viac:)