Preco baby kazia vztahy, manzelstvo

Príspevok v téme: Preco baby kazia vztahy, manzelstvo
karinakarina

Písala som už na toto forum, ale písem znovu. Asi potrebujem trošku zasa povzbudiť. Bola som vydatá 12 rokov a aj som, mam dieťa. Muž sa zamiloval do nejakej sekretárky. Rozmyslal o návrate domov. Aj sa vrátil ale vydrzal 3 dni. Hovoril, že ma nechce stratiť a napriek tomu za 3 dni to bolo inak. Ta k.... mu pomotala hlavu este viac. Muž je financne zabezpečený a to sa mladej páci. Ja som sa naplakala,naprosila dost. Chcem sa vzchopiť, ale nejako mi to nejde. Viem, ze som dostávala rady, ze to prejde a budem stastná. Bola som stastná s ním, mali sme velmi pekné chvílky. Samozrejme boli aj zlé, ale za tych par rokov je to asi samozrejmé. Rozbiť rodinu koli tomu, ze sa zamiloval? Ano.. ale do kedy vydrzí ta zamilovanosť? Stále mi hovorí, ze je teraz slobodnejší, spokojnejší a hlavne zamilovaný. Som mu vysvetlovala, ze manzelstvo je trosku iné ako takáto pobláznenosť. Ja neviem, čo si mám uz o tom mysliet. Toho chlapa milujem a aj napriek tomu, ze mi tak velmi ublízil.... Neviem, či ,,bozie mlyny,, melu pomaly ale iste. Neprajem mu nič zlé, mozno len to, aby zažil to čo ja, to psychické trápenie. Trpím dosť dlho a hlavne teraz znovu, ked sa pred pár dnami vrátil a hned aj odisiel... Ako sa mam s tym vyrovnať? Viem, ze mi tu bude radané, najdi si kamarátky, chod do spoločnosti, rob čo ťa baví... ale mna nic nebaví... a pred dieťatom sa tvárim veselo, teda snazim sa, ale ked ho ulozim len placem a rozmyslam, kde sa stala chyba. Prečo dievca, ktoré nič nezazilo ide mudrovat do nasho manzelského vztahu. Je iné sa stretávať s niekym 2-3x do týždna a iné s niekým zit tak dlhu dobu.... Chcem sa z toho dostat... kedy uz príde ten čas???

skodoradost

1) Zobrala si si ho, je tvoj, tak ti treba.
2) Vykašli sa naňho, rozveď sa, a potom zájdi za sudkyňou ktorá nemá rada chlapov a vybav si mastné výživné, môže byť až tak vysoké že nebude platiť a potom pôjde do basy.
3) Pred tým ako podáš žalobu za neplatenie výživné počkaj kým dlh je poriadne vysoký a pýtaj ho celý, aby tesne pred pojednávaním nezaplatil šekom a ty budeš musieť platiť súdne poplatky.

lilyianka

nikto ti tu nedá presnú odpoveď, kedy to už prestane ... ja ti napíšem, neboj RAZ to prejde ...a taktiež dúfam, že božie mlyny melú pomaly, ale iste .... inak manžela budeš ťažko presviedčať, aby ostal s tebou, snažila si sa, vysvetľovala mu to, ale vidíš, on vidí len ju a len svoju slobodu a pod .... nechaj ho tak ..ktovie či im to vydrží