Preco baby kazia vztahy, manzelstvo

Príspevok v téme: Preco baby kazia vztahy, manzelstvo
karinakarina

Písala som už na toto forum, ale písem znovu. Asi potrebujem trošku zasa povzbudiť. Bola som vydatá 12 rokov a aj som, mam dieťa. Muž sa zamiloval do nejakej sekretárky. Rozmyslal o návrate domov. Aj sa vrátil ale vydrzal 3 dni. Hovoril, že ma nechce stratiť a napriek tomu za 3 dni to bolo inak. Ta k.... mu pomotala hlavu este viac. Muž je financne zabezpečený a to sa mladej páci. Ja som sa naplakala,naprosila dost. Chcem sa vzchopiť, ale nejako mi to nejde. Viem, ze som dostávala rady, ze to prejde a budem stastná. Bola som stastná s ním, mali sme velmi pekné chvílky. Samozrejme boli aj zlé, ale za tych par rokov je to asi samozrejmé. Rozbiť rodinu koli tomu, ze sa zamiloval? Ano.. ale do kedy vydrzí ta zamilovanosť? Stále mi hovorí, ze je teraz slobodnejší, spokojnejší a hlavne zamilovaný. Som mu vysvetlovala, ze manzelstvo je trosku iné ako takáto pobláznenosť. Ja neviem, čo si mám uz o tom mysliet. Toho chlapa milujem a aj napriek tomu, ze mi tak velmi ublízil.... Neviem, či ,,bozie mlyny,, melu pomaly ale iste. Neprajem mu nič zlé, mozno len to, aby zažil to čo ja, to psychické trápenie. Trpím dosť dlho a hlavne teraz znovu, ked sa pred pár dnami vrátil a hned aj odisiel... Ako sa mam s tym vyrovnať? Viem, ze mi tu bude radané, najdi si kamarátky, chod do spoločnosti, rob čo ťa baví... ale mna nic nebaví... a pred dieťatom sa tvárim veselo, teda snazim sa, ale ked ho ulozim len placem a rozmyslam, kde sa stala chyba. Prečo dievca, ktoré nič nezazilo ide mudrovat do nasho manzelského vztahu. Je iné sa stretávať s niekym 2-3x do týždna a iné s niekým zit tak dlhu dobu.... Chcem sa z toho dostat... kedy uz príde ten čas???

karinakarina

Jemu bolo jedno ze trpím. Mal svoju lasku pri sebe, tak preco by som ho trápila. Vies ked sa nastahoval prvy krat k nam, za par dni mi povedal, ze to nedokáze opustit tu babu, ked sa nastahoval druhy krat,tak mi volal na druhy den, ze tu babu lubi. Musím dostat tu silu a porozpravat sa s nim. Len ked si naivne myslim, ze to mysli uprimne,tak za par dni je to inak...

shakti1

smial sa? koľké potešenie, jemu je jedno, či trpíš, robí mu to potešenie. najskôr to ukonči sama v sebe, len si povedz: si mi ľahostajný.... zakrič to, uvidíš, či sa ti to dá, potom môžeš ísť ďalej :D držím palce :D

karinakarina

Ano ja som mu raz povedala, ze teraz sa citi ako boh, ze sa o neho 2 zeny biju... a on sa tomu len smial...Dnes to vyriešim snad defintitívne, len sa musim s nim stretnut

shakti1

nelúbi ani jednu ... vieš ako mu hladíš ego, že ty mu odpúšťaš po pol roku, že si zničená, unavená, utrápená a on macho hrdina, žiadaný a dve ženy nemôžu bez neho žiť. aj tá jeho milenka je sprostá, že ho zoberie naspäť. dáva ti peniaze na malého? ak si neni stotožnená s rozvodom, daj si žiadosť o starostlivosť o dieťa a vyrúbenie výživného, nemusí byť hneď rozvod. Keby s tebou totiž nebýval pol roka rozvedú vás bez prieťahou, výživné vyrúbené súdom platiť musí, nemá inú cestu. takto sa môže celkom slušne vyhýbať svojim povinnostiam. dá kedy sa mu chce, keď s tebou zrovna je, tak nedá a má voľný a slobodný život ... najdôležitejšie je dieťa, jeho výživa, výchova a starostlivosť a láska .... to sú krúžky, kurzy, spoločne strávený čas, ako sa má o teba oprieť, tak buď silná, aby si sa o to všetko mohla postarať. alebo ti bude príjemnejšie keď ti za nejaký čas dovlečie pohlavnú chorobu?

karinakarina

Toto vsetko uz trva pol roka, ked odišiel, mesiac som sa trapila, bola som na liekoch, potom som sa pozbierala, 3 mesiace sme nekomunikovali, len cez net za malého. Zacala som citit ulavu, ze je to vsetko za mnou. Az mi napisal ze sa chce vratit, ze si uvedomil mnoho veci..a trva to 3 mesiace, co ma nici s vrátením sa, nevrátením sa...vzdy ide za milenkou a asi 2 mesiace sa s nou akoze rozchádza...klame mna, ju....

shakti1

inak ja by som ho už nezobrala späť... je to klamné, že kvôli malému, aby mal otca .... veď on sa nerozchádza s ním, ale s tebou... niekedy sa človek bojí žiť chvíľu sám, lebo sa naučil, že na všetko sú dvaja. neskôr by si zistila, že to čo ti urobil mu nikdy nedokážeš odpustiť, a nikdy mu už nedokážeš veriť, lebo tvoju dôveru stratil... a čo potom? budeš ho stále upodozrievať a preverovať, mobil, net ...? nebudeš mať pokoj.

shakti1

tu nepomôže ani plač, ani prosby. Keď sa opätovne vracia a nevie sa rozhodnúť, znamená to, že nie je celkom presvedčený ani pre jednu, ani pre druhú stranu. možno by pomohlo, aby si mu neumožnila, aby sa vrátil. nechaj ho, aby sa o neho starala tá druhá, buď k nemu ľahostajná a uvidíš koľko im to vydrží, keď budú žiť bežný normálny život. ty sa pozbieraj, choď von, nájdi iné myšlienky, kúp si niečo pekné na seba, začni cvičiť. sprav si program s malým, ukáž mu ľahostajnosť.... že ho nepotrebuješ ... uvidíš ako sa karta obráti.

TinaM

Karina, ak ti mozem nieco skusit poradit, ak sa ti co i len trosku bude dat ovladnut emocie-ci uz hnev alebo plac- tak to pred nim urob. Nezasluzi si tvoje slzy a nestoji za tvoj hnev. Ak je natolko sebesky (co podla toho, co pises naozaj je) a mysli len na seba a svoje zeny, tak mu prizvukuj jeho syna. Ako tym vsetkym trpi. Povedz mu, ze jeho rozhodnutia ovplyvnuju hlavne maleho . Mozno by som to nechala este chvilu otvorene (ak si myslis, ze to zvladnes) s tym, ze ty si ides zariadit zivot po svojom a ma poslednu sancu ukoncit mimomanzelsky vztah, lebo ty podavas o rozvod. A aj to urob. Bez vycitiek, bez emocii mu povedz, aka je situacia, kludne mu povedz, ze ta znicil (ale s chladom v hlase) a ze uz mas toho dost. Neviem, ci je nadej, ze sa spamata, ale nejake vystupy, krik a plac nicomu nepomozu (teraz nehovorim o tom, ze ho to odplasi alebo co, je to chrapun, na nom nam nezalezi), ide tu o teba.

karinakarina

Dakujem pekne za rady. Slunce mas pravdu, sedím teraz pri pc, tečú mi slzy, plačem, som nervozna, psychicky zo vsetkého unavená. Dnes idem s nim posledný krat hodiť debatu, uz dalej takto nevládzem. On mi hovorí, ze ked sa vráti, uz nikdy nechce odist od nas, ale kde mam zaruku? Ako mam zistit, ci to myslí naozaj vazne? Ja by som to spravila koli nasej rodine, aby maly mal otca, ale ja nechcem trpieť. Co mu mam dat aké podmienky, aby som sa presvedčila ze to myslí naozaj vazne. Ja tiez som na liekoch, telo sa mi trasie, neviem rozmyslat. Ale povedal mi, ze ak s nim nedokazem zit, tak nechce opustit takú dobru babu ako si nasiel. A ja som sa ho opytala a ja co som????? mlcal... Boze baby ja som tak blba... Som mlada, hovoria mi ze pekná, aj ked sa pozriem do zrkadla a vidím ze je zo mna ,,troska,, Nebaví ma zivot, preco mi ten chlap uz neda pokoj?? Uz sme si povedali, ze definitivne koncime a on sa zlakol. Nechce stratit ani ju ani mna. Zblaznim sa z toho, chcem tomu spravit koniec, aj ked viem, ze ked poviem, ze je koniec,budem plakat ale ak ho nespravím,tak budem trpieť do konca zivota.....

slunce007

Tuto situaciu ti ani jedna z nas nezavidi. Chapem ta ked niekoho lubis chces ho mat pri sebe za kazdu cenu. Ale nemyslis ze tych sanci uz dostal dost, preco nechavas po sebe tak sliapat??? Neuraz sa, ale tu si myslin ze je problem v tvojej hrdosti. Chces skoncit na psychiatrii a na zbytok zivota na antidepresivach? Preboha, ved si mu uz dala tolko sanci... uvedom si keby ta naozaj lubil a bola by rodina prenho vsetkym, tak by tu sancu vyuzil a snazil by sa a neutelal by hned za milenkou! Moja ty si myslis ze on je jedinny muz po slnkom, na svete ich je dost s ktorymi si mozes mat pekny vztah. Spametaj sa, a nenechaj sa manipulovat... on je obycajny manipulator.
Jezis naozaj sa spametaj, poznam osobne jednu zenu ma 50rokov a jej muz si nasiel milenku pred a teraz sa podrz (8rokmi) a peknych 8r. jej to ten muz robi rovnakym sposobom ako tebe.... prichadza odchadza, prosi o sance a dookola to iste 8rokov.... a ta zena?..ta zena je psychicky na uplnom totalnom dne, na antidepresivach to jedine ju drzi nad vodou, v kuse sedi doma a caka kedy sa objavi zavola.
Spametaj sa preboha. Rozved sa a najdi si ineho, tento muz si uz sancu nezasluzi od teba! Vymotaj sa z toho kruhu!! Vela sil prajem.