Prečo nevládzem

Príspevok v téme: Prečo nevládzem
eliza7

Mám v poslednej dobe taký problém, ktorý pretrváva a neviem sa ho zbaviť. Vôbec nevládzem nič, som stále strašne unavená. Čo sa týka zdravotnej stránky bežné vyšetrenia sú v poriadku, už sa niekedy cítim ako hypochonder že chodím k lekárom a vlastne mi nič nie je.Jedná známa mi hovorila, že môže byť niekto, kto mi chce priať zle a potom sa môj stav môže dostať tam kde som ja teraz. Viete mi niekto poradiť, alebo máte s tým skúsenosť? Naozaj som už bezradná, lebo mám 43 rokov, moje kolegyne všetko stíhajú, žijú a pri nich len ledva dýcham, keď to porovnávam

eliza7

gyn.vyš. v poriadku, hodnoty štítnej žľazy takisto..tiež som myslela že by to mohla byť štítna žľaza nakoľko príznaky sú podobné.

fidorka 2

Ja mám ten istý problém už 23 rokov, robili mi množstvo vyšetrení, ale nič nezistili čo by tú únavu mohlo spôsobovať. Musela som nechať aj zamestnanie, nakoľko som nevládala nielen pracovať, ale ani ísť do práce. Neviem Ti poradiť čo s tým, aspoň toľko, že naberiem trochu sily, keď užijem ibalgin, a potom mi je tých pár hodín lepšie.

ebi7777

premnoženie candidózy v tele, a tým pádom prenoženie iných baktérií v tele, alebo niečo so štítnou žľazou