Romanticka vecera

Príspevok v téme: Romanticka vecera
FreddieJ.

dnes chcem prichystat pre priatelku romanticku veceru. Rozmyslal som ze urobim maso(bravcove kare), ktore nalozim do omacky(horcica, cesnak, worcestrova omacka). potom opiect a opekane zemiaky. myslite ze je to dobre na romanticku veceru? potom som rozmyslal aj jahody + slahacku. To by sme potom mohli vyuzit samozrejme aj na ine :) este som premyslal, zeby som aj vinko zabezpecil, ale neviem ci mam, aby nam to neotupilo zmysli.

Co si myslite, vyzera to fajn, alebo doplnili by ste este cosi? :P

dakujem

Prezývko55

Ja by som spravil nieco lahsie, v kazdom pripade ak vies ze jej to bude chutit tak to jednoznacne sprav podla seba, aj film musis viacmenej trafit podla jej vyberu. Ja poznam napriklad neskutocne vela dobrych filmov ale ked nieco chcem robit pre priatelku tak sa snazim vzit do jej koze a vybrat nieco co ma rada ona. Takze by su ju mal poznat a podla toho to zariadit.

poldecak

mne by teda tolká romantika išla na nervy, toto je už moc myslím...ale keď to tvoja má rada, tak to teda sprav presne tak ako si napísal. ešte živú hudbu by si mohol zabezpečiť :)

FreddieJ.

no ak ti usla manzelka/priatelka za inym, popripade ta vyuzila nejak-okradla ta, tak nam je to luto, ale tato tema tu ozaj nato nie je :)

FreddieJ.

patriarcha tebe museli asi zeny velmi ublizit, alebo trpis tym, ze ziadnu nemas :)
tu nejde o zzenstilost. zeny to miluju, zenam sa pacia takyto muzi, muz dokaze zene, ze mu na nej zalezi, ze ju lubi. takychto muzov maju zeny radsej a nie takych s takymi recami ako mas ty ;) k zene treba byt pozorny.
tak si tu neodbavuj prosim ta svoje komplexy. zaloz si na to vlastnu temu ;)

FreddieJ.

a este to potom chcem zakoncit po veceri nejakym filmom. najlepsie romantickym, nie hororom :D nevedeli by ste odporucit co by stal zato?

TinaM

male cajove sviecky budu dobre-len ich niecom podloz,aby ste namiesto romantiky nevolali hasicov :D
A hudba-je to v podstate jedno, ja mam rada aj saxofon, ale neviem, co by sa pacilo tej tvojej.

FreddieJ.

jj tie sviecky su dobry napad. stacia aj take tie cajove kahance? :D pretoze tych zopar doma mame.
bravcove maso ma rada, neprekaza jej skoro ziadne, mozno divina, ale tu sa nechystam robit :) . Tu hudbu myslite nejake plouzaky alebo nejaku taku len kde je melodia pocut bez spevu(klavir, husle, alebo nejake take co su meditacne)? Co by bolo vhodnejsie podla vas? Hoci sme spolu uz dlho, tak toto sa priznam robim 1x, pretoze nebyvam skoro vobec doma sam, az teraz sa to podarilo.

to shy: jasne pridi, urobim o jeden platok masa navyse :D

MultiLevel

on robi hanbu muzom????? :D :D :D To ty patriarcha robis hanbu muzom s takym nazorom, aky mas......Nastastie, a budem to tvrdit dozivotne, nie su vsetci chlapi rovnaki!!! Su dokonca aj taky, ako je zakladatel temy! A potom taky, co nedokaze zene urobit ani mile prekvapenie, obycajnu pozornost, len tak pre nic za nic...a tam patris ty patriarcha