Otazka pre RNG

Príspevok v téme: Otazka pre RNG
Stranom

Amm problemy z videnim (svetlopachost, opakovane predmetov ked sa pozrem inam, vsetko mi kmita pre ocami, zrni, vidievam rozmazano), bolesti hlavy ,unava, zvysena teplota 37,1. nespavost, bolest krcnej chrbtice, oci,sumenie v usiach.

Mal som robene testy negativne na lazma,EBV, CMV, borelioza.
Na co si mam dat spravit este testy? Mononuklezu mi nikto nerobil, aj ked mam doma macku.

Co si mam kupit na parazity aby som ich vyhubil, alebo kde mam hladat problem. Dakujem

RNG

Inac, Solomon, nerobis dobru sluzbu svojim chlebodarcom, ked mna napadas osobne, lebo ja sa branim uvadzanim dalsich a dalsich riadnych reputabilnych lekarov a klinik, co pouzivaju s uspechom rozne nove este neschva;lene metody, tj alternativne, kde casto pouzivaju neskodne potravinove doplnky, tj koncentraty s presne stanovenymi ucinnymi latkami, nie ziadne bylinky a maju s tym ovela lepsie vysledky, nez z chemikaliami, ktore su schvalene oficialne ako lieky, a kto ich odmietne pouzivat, toho sa snazia zlikvidovat roznymi obvineniami, ociernovanim bez dokazov a podobne.
Takze robis opak, ako je monopolnej medicine vhodne, ktora je najradsej, ked sa co najmenej o tomto pise, aby sa verejnost nemohla o tom ani dozvediet.

RNG

Nuz ked je to tak, tak som zvedavy, preco je najcastejsie pricina smrti uvedena na umrtnych listoch ako zlyhanie, ladvin, pecene, srdca alebo zapaly pluc a podobne. Nie mna lekarmi nevyliecenu rakovinu. Este aj tak tu manipuluju statistiky. Samozrejme ze je to nasledok chemoterapie, o tom sa uplne mlci.

Solomon

RNG nech si basni o bylinkach ok..(ps: pacient vo vysokom stadiu rakoviny nezomiera na chemo ale na rakovinu, zapis si to niekde) ... ja este upozornujem pacienta ze nemusi mat strach, kedze na MRI bol, tam by nador odhalili.

RNG

Solomon, a ty ho budes mat na svedomi, ked nasledkom chemoterapie zomre na znicenu pecen, srdce, ladviny alebo na nejaku uplne trivialnu chorobu, kedze chemo a radiacia mu znicia napr biele krvinky a ine obranne procesy v tele??
Zaujimave, alopeticka(monopolna) medicina tu neberie ziadnu zodpovednost, ale alternativna musi.

Naviac ja tu neliecim, ani nediagnozujem nikoho podla moznosti, len uvadzam ine prostriedky na liecenie, ktore odporucaju rozni lekari, co mali odvahu sa postavit na stranu alternativ, lebo mali s nimi lepsie uspechy. A jedna sa o riadne vystudovanych lekarov, casto uz po dlhej praxi , ktori sa rozhodli "plavat proti prudu" s uspechmi aj napriek prenasledovaniu, presne podla povodnej prisahy lekarov pomoct nadovsetko a neposkodit pacienta
Takze nehovorime tu o ziadnych bylinkaroch, lieciteloch alebo sarlatanoch, ale riadnych , skusenych a zodpovednych lekaroch, ktorych monopol nespravodlivo prenasleduje,na skodu pacientov, a ty, Solomon, sa k tomu pridavas.

RNG

Kazdemu dnes radim si zvysovat viralnu imunitu, lebo nosime v tele privela roznych virusov a ked nam oslabne imunita celkove, ako napr pri roznych mikroboch(borelioza, chlamidie pneumoniae, rozne virusy parazity atd)ale aj prechladnuti, hlade a strese, tak sa premnozia a poskodia telo.
Testy a pozorovania ti velmi nepomozu,casto su nepresne a inkonkluzivne, ale antiviralne doplnky ano. Lebo aj ked zistia napr nejaky virus, obvykle zaujmu len "vyckavanie a pozorovanie" a nechaju telo pasovat sa samotne
Ako na to najdes napr cez Google.sk pod rng, herpes kde som uviedol mnozstvo roznych doplnkov, ktore priamo alebo nepriamo pomozu telu bojovat s roznymi virusami. Treba ich pouzivat viacero a obmienat z casu na cas.
Na regeneraciou poskodenych nervovych obalov je dobre brat DHA, co je omega 3 kyselina potrebna na budovanie myelinovych obalov.Davka je 1 gram denne a najlepsi zdroj na trhu je calamarine.
Pripadne rozne protizapalove, ktore sice nie su extra antiviralne, ale predsa pomahaju. Menovite curcuminoidy s bioperinom(davka 3 x 1500 mg) serrapeptaza(3 x 120 000 jednotiek), pripadne aj boswelin(2 x 500 mg)

Solomon

kedze sa ti stav zhorsuje nemusis cakat 3 mesiace, hned zajtra za nim zajdi alebo skus ineho neurologa na konzultaciu ak chces, ale chod s tym urcite za neurologom cim skor.

stranom

U neurologa som bol- robili mi MR hlavy, nasli nejake nespecificke bodovite lozisko , SM bola vylucena po likvore. Neurolog mi dal Vitaminy B a dovidenie o tri mesiace. Len mne sa stav nelepsi ale zhorsuje. Stale bolest hlavy krku oci, a zrak je na tom najhorsie. Ocne vysetrenie v norme.