Všade núkajú málo

sinus

no treba zas povedat, ze clovek s ucnovkou ktory nema obe ruky lave, je 1000x uzitocnejsi ako clovek s nejakym VS humanitnym nezmyslom, ktori nevie vobec nic, nanajvys take ctrl-c a ctrl-v. toto je tiez problem ze tito "vysokoskolaci" beru robotu stredoskolakom a tym ich vytlacaju aj z nizko kvalifikovanych pozicii a nemaju kde robit. teda okrem toho, ze stat tieto nezmyselne statne skoly dotuje obrovskymi peniazmi. nemocnice mame ako v ugande, ale hlavne ze stat s 5mil. obyvatelmi ma 50 vysokych.

chalice

Milli11 u nas robia ludia s vysokou aj predavacky v potravinach a s ucnovkou sedia v kancli po znamostiach a rodinkarstve. Nie skola velmi rozhoduje, ale konexie. Cim viac konexii, tym lepsie.

milli11

Presne, Mimulus. U nas robia ludia, co maju vysoke skoly, obycajnych robotnikov pri pasoch a ludia s ucnovkami su na vyssich postoch, lebo... znamosti a pchanie sa niekam. :(

Mimulus

flegma -to tu tak z toho vyplynulo. A práve preto som to chcel obhájiť. Ak nemá človek známosti alebo peniaze je mu titul na hovno.

A milli11 to nie je o slušnosti ale o šikovnosti. Aj ja sa zato občas skryjem ale pravdou je, že aj to musí človek vedieť - ako sa správne pchať do riti :) Ale nikdy som na to nemal žalúdok aby som sa to naučil :D

sinus1

neviem ci si slepy, ale ved to len potvrdzuje co som pisal nizsie, to su navyse udaje o hrubej mzde a z BA kraja. a nikde nemas ziadnych 8000. mimochodom ked si vsimnes tak mzdove pasmo nad 2400 eur v grafe ani nie je (stlpcek by bol takmer neviditelny).