Vas nazor na moju priatelku

Príspevok v téme: Vas nazor na moju priatelku
asi kkt

Zdravim,

mam taky problem s priatelkou, v zime som ju pristihol na plese (ja som tam nebol len som ju prisiel pozriet ked som isiel z mesta ako sa ma) ako isla s inym muzom von kde boli na seba natlaceni. Odpustil som jej to s tym, ze vravela, ze nevedela co robi lebo, ze taka opita este nikdy nebola. Povedal som jej ale, ze sa nic take nesmie uz stat. Teraz som zistil, ze si pise so svojim byvalym zaujmom, ktoreho tvrdi chcela dohodit kamaratke. Ked som ju poziadal aby, mi dala precitat konverzaciu so zaujmom povedala ze ju uz vymazala. ked som ju poziadal aby mi ukazala konverzaciu s kamaratkou o tom, predomnou ju vymazala. Ja to beriem ako za dokaz toho, ze nieco nebude v poriadku. Ona tvrdi, ze to spravila aby som tam nenasiel nieco co by som si vysvetlil po svojom, ze by sa to nedalo obhajit, priznavam, ze som trosku ziarlivejsi hlavne po tom co som videl v zime.
Co si o tom myslite vy?

dafaq

Spytaj sa jej kamosky, ona bude vediet, co v tej konverzacii bolo, avsak to je defacto jedno, moze ti klamat..
Dost nahovno, ked necitis doveru..
PS: vymazane veci sa da obnovit :D je to extremne tazke a niekedy neuspesne, ale da sa, ale obavam sa, ze v tvojom pripade to mozne nebude :D
ak to bolo na android mobile, na to potrebujes fakt labak podla mna
ak to bol mail, pozri sa do kosa :D
co ine to mohlo byt neviem, SMS? poziadaj o vypis operatora..
Ale naco ti to je? Co ak sa dozvies, nieco? ze ta podviedla? potom hovno.. A co ak sa nedozvies nic?
Ked musi pred tebou neico skryvat, evidentne ti bud neveri, alebo nedoveruje..
Alebo je alkoholicka..

"Ona tvrdi, ze to spravila aby som tam nenasiel nieco co by som si vysvetlil po svojom"
tu citim bude nedoveru voci tebe, alebo nieco skovava...

ale nemam jasny zaver, to sa nedaaaa...

a co si o tom myslis ty ?

lilyianka

byť na tvojom mieste presvedčilo by ma už len to, čo sa stalo na plese v zime..to sa nevie udržať, keď si ty preč? a alkoho je pre mňa osobne totálne trápna výhovorka, veď keď vie, že sa nevie ovládať, nech nepije!! a ak by mala čisté svedomie konverzáciu by ti dala prečítať, ale určite niečo tají ..

Dadula56

Moj nazor je taky, ze si hladaj nejaku, ktora sa okamzite ako odides z jej pritomnosti neopija do nemoty a nenechava obchytkavat.Celkovo ludia, ktori sa opijaju do nemoty a potom to este pouzivaju ako priepustku na vsemozne konanie su nevhodni na partnerske vztahy.