24 hodín bez príjmu tekutín

michael

ja neviem na čo je to dobré a vyznám sa dosť dobre v dietologii,ale ked to spravíš , nič zvláštneho sa nestane.Neboj sa, neumrieš, ani nevyzdraveješ, za jeden deň.Organimus je prispôsobený na oveľa väčšie výkyvy

Vojtoo

nebol to zrovna les, ale mal som tak dc vody denne? cize defacto nieco hej.. a niekedy je lepsie neriskovat vodu :D tak na pridel.. ak je pitna, je fajn.. zoceli to cloveka :D

Vojtoo

lienkabiela, no.. to je long story :D videl som v TV taku relaciu ze prezitie v divocine a chcel som si to skusit, a vyslo mi to az prilis dobre :D co je paradox, ale zaujimavy poznatok no. :D :) paradoxne, hlad ani smad som 3-4den necitil, takmer vobec (hlad nie ale s tym smadom som si nie tak celkom isty uz), to bolo 2 roky dozadu, tusim ze jesen, niekedy..

lienkabiela

Lost , ako sa ti podarilo sa tak stratiť? Tá zataz na obličky bolo myslene k narazovemu pitiu velkeho množstva vody. Som Mayday....neviem prečo ma stale blokujú

Prezývka

orol -> sibe ti? Neviem ako chces toxiny z tela vyplavit ked nechces pit a jest. Praveze by si mal vypit 3 litre cistej vody nech to z teba vyplavi a zajest niecim zdravim.

Tymito tvojimi pokusmi maximalne tak docielis ze ta bude boliet hlava a budes mat zapchu.