Plúcne chlamydie

jajkuska

RNG, prosim ta mam IgG negat. a IgA 1,57. ma byt do 0,9.
prosim ta co si mam kupit?
GSE, ACC long a oregan.extrakt?
moja dr mi lieky nechce dat, vraj to nic nie je. kedze pplanujem byt tehu, chcem to vyliecit.

RNG

Koloidne striebro je velmi ucinne, zialbohu v zaludku sa velmi znici. Citricidal/GSE sa v zaludku neznici a absorbuje do krvi
Cirticidal je aktivovany(patentovane) vytazok z grapefruitovych semiacok.
Patrentovana aktivacia zvysi jeho ucinok 10 az vyse 30 krat, to bol predmet patentu. Takze pozor, ja odporucam len pravy citricidal(60%) alebo GSE, ktore obsahuje 33% citricidalu.
Inac ako som uviedol, jediny prostriedok na plucne chlamidie nestaci a treba brat zaroven este aspon extrakt z olivovych listov alebo/a Samento a tiez aminokyselinu NAC(na Slovensku acc)

Xixino

RNG a ktore liecivo je ucinnejsie na bakterie - koloidne striebro alebo grep extrakt, ktore ma vyssi antibakterialny ucinok z tych dvoch. Existuje nieco este lepsie z antibakterialnych prirodnych lieciv dostupnych? Diky moc za odpovede.

RNG

Inac pouzivam ho dost casto, od detstva som bol nachylny na plucne infekcie, ked bol sym chory, vzdy som ochorel aj ja. Odkedy pouzivam GSE pri najmensej znamke kasla alebo ked su okolo mna kaslajuci, potlacim to uz v zarodku a za par dni som z toho von, bez lezania, horuciek alebo len co prerusenia mojho pracovneho rezimu(7 dni do tyzdna....)

RNG

GSE=33% citricidal. Pouziva sa do roztoku 60 kvapiek na liter vody, to je zaroven odporucenadenna davka a ta ista koncentracia sa moze pouzit aj do oci, usi nosa a rozne vyplachy.

V ziadnom pripade nech sa nikto nepokusa pouzivat GSE bez dostatocneho rozriedenia vodou ci olejmi!!!!.

Najsilnejsi roztok do nosa co som pouzil mal 12 kvapiek na deci vody a ten uz stipe. Kychal som celu hodinu.

Xixino

RNG nevies nahodou ci sa to GSE moze kvapkat do oci, na jednej oficialnej stranke isteho podobneho produktu pisali ze nie. A druha otazka je ze ked si to uzival tak nesposobovalo ti to traviace problemy? Diky za odpoved.

RNG

SRT je skratka pre Spiritual Response Therapy, tj podstata je volou proti choroboam(ducharstvo=spirit)
alebo
Stereotactic radiatin therapy, tj gama radiacny "noz", co niekedy pouzivaju na "operacie"(spalenie tkaniva radiaciou)onkologovia
www.medeguide.com
Ani jedno nema s chlamidiou nic spolocne, viera sice telo posilnuje, ale nezabija ziadnu formu chlamidii.
Nuz tym nestastnym, co dostali tyto pliagu nezostava byt nic ine nez trpezlivy a pouzivanie dlhe mesiace a roky najma prirodnych prostriedkov, lebo chemicke lieky tak dlho pouzivane cloveka znicia.
Nuz a bez liecenia ta choroba cloveka znici, najma tym, ze znizi imunitu a otvori branu dokoran vsetkym moznym chorobam.

mifka

Teraz som sa dozvedela,že pomôže SRT terapy,akési spálenie chlamýdii. Nič o tom neviem,treba zistiť,kto to robí.