Žena či len sexuálny objekt

Príspevok v téme: Žena či len sexuálny objekt
gabriela20

Som žena ale rozmýšľam medzi takou dilemou. čo má žena robiť, či byť sexuálnym objektom a patriť medzi tie krásne ženy, ktoré chodia vkuse nahodené upravené vyzerajú ako z titulky, lebo jednako ked sa tak nahodím že sa výrazne namalujem dam podpatky šaty výstrih cítím sa prijémne ako žena a dostanem lichotky ale je mi blbé ked vidím že muži ma beru úplne ako sexuálny objekt A CíTIM Sa blbo že ked som taká jednoduchá tak hned som prehliadnutelná. Doslova očami slintajú a potom zrazu nič. Ale dneska takým sexy ženám patrí svet, čo vidieť v mediách a pod. Alebo byť obyčajná baba, proste jednoduchá žena nad ktorou tak neslintaju ale zase skoro vobec nemá obdiv... ani nebudí záujem, nikto sa za ňou neobzrie, nikto ju nebalí. Proste niekedy ked mam taky den ze sa mi nechce upraviť.. tak si tak hovorím že prečo chlapi hovoria že chcu take jednoduche baby ked sa vždy otačaju len za tou načančanou a tu hned idu osloviť.. Nemáte taký pocit že večer alebo ráno kým sa nenamalujete a tak, tak vyzeráte škaredo?..

xxy

tak jasne, su chlapi, ktorym sa pacia pipky, co maju 13cm kopyta, umele predlzene vlasy, hnede zo solarka /to musi byt aj keby na chleba nebolo/, minisaty, hlboke vystrihy, oci oramovane ciernou linkou.. ale ti chlapi vacsinou nosia obtiahnute tricka a obcas aj rifle a oblubuju aj nosenie bielych nohavic, a nehanbia si dat aj spicate krokodilie topanky. maju taky cudny vkus.
zena je pekna, ked jemne namalovana, v nevyzyvavom obleceni, co jej padne, ci je to tielko alebo bluzka, proste ked sa citi dobre. nemusi mat hned stekle a cervenu hubu.

Maoam

Lulita: ta baba si je sama na vine, ze je s takym typom muza, sorry ale ked s nim je, je to JEJ vyber a tym padom jej vec a jej problem

Mimulus: vies co, a co ma do toho, ze to vyzaduje spolocnost :D, vsak nech si vyzaduje hocico, aj to ze by som mala nosit modre sosovky :DD, ja sa tym proste NEDAM ovplyvnit a ak ma niekto problem s tym, ze nemam 180cm, 48kg a nezodpovedam vyzoru vyretusovanych topmodeliek z debilnych casakov, tak mi je z toho akurat smiesne :DDDD, alebo ak niekto ma problem s tym, ze nevlastnim audi, vilu s bazenom a nechodim na Seychely, takisto :DDDDD

JA urcujem, na com mne zalezi a na com nie, co je dolezite a co nie a nikto iny

Lulita

mimulus - ziadny podnikatel si nenajde obycajnu zenu, ale taku s ktrorou sa moze pysit v spolocnosti, preto tie baby skacu pod noz, lebo vedia, ze im to zvysi sance na bohatí zivot, ako spieva Rytmus v zlatokopke vzisla si z poje..nej dediny :))

Mimulus

Maoam - prečo by si sa mala po niekom opičiť?

Pekne si to napísala celý ten príspevok ale napíšem ti prečo. pretože to vyžaduje táto spoločnosť! Spoločnosť nepotrebuje inteligentné a charakterom obdarené ženy - spoločnosť potrebuje zisk a potrebuje ženu ako takú predať. Prečo je stále vo svete barbie považovaná za ideál krásy? pretože je to in a všetky ,,pipinky,, sa potom neskôr majú dobre.

Lulita

Maoam - no a si predstav, ze niektore zeny do toho tlacia chlapi, mam krasnu kamaratku a jej priatel ju nahovoril, aby sama chcela plastiky, aby sama chcela byt blond, dat si casom silikony a jeho najvacsia hlaska je, ze na zenach po 30tke nie je nic pekne :)) a sam taka k 40tke, kks niekedy by som mu nafackala, nemoze pribrat ani kilo, kaze jej sa udrzat na 47-49 kg je vysoka ako ty, ale nezistne ho miluje, podla mna ked porodi, najde si inu, lebo prestane byt dokonala, smutne a to tvrdi, ze je duchovne vyspely a VBOh nam dal plastiky, ze kto sa ma pozerat na skaredych ludi :( a sam nie je krasavec, ale sebavedomie by mohol rozdavat

Lulita

a inak tie baby uplne zmenene plastikami a zmachlene, umele vlasy, nechty, vlastne nemaju radis voju podstatu, bolo celkom vtipne sledovat, ako v jednej relacii taku plastikanu nalicil vizazista a nezmenil jej ksicht tak ako ona si ho kazdy den zmenila, ale nalicil ju inak a bola uplne nesvoja, ze to nie je ona :D

Maoam

cojaviem, osobne si na tom absolutne nezakladam a ked mam pre niekoho, teda v niekoho ociach 'hodnotu' len vtedy, ak mam na sebe minisaty a topanky s 13cm podpätkom, umele vlasy, riasy, nechty, solarkovu plet a silikony, tak je to mne na smiech a mavnem rukou a idem dalej, lebo taky clovek mi je viete kde, u ****

osobne si vyberam ludi, ktorym ide o nieco uplne ine, jasne, zena ked je pekna, prijemna, mierne upravena, vsetko OK, ale osobne som za to, ze je tu XY dalsich veci, ktore su velmi dolezite a tie ovela viac urcuju hodnotu daneho cloveka, od charakteru, cez osobnost, vzdelanie, atd atd atd

a povrchni muzi mne osobne nic nehovoria a preco by som sa mala po niekom opicit ci si robit tazku h lavu z toho, ze nemam vysku modelky a podobne debiliny? ved to je na hlavu postavene....

ak je niekto tak labilny a neisty sam v sebe, je mi to len luto, lebo ti ludia su strasne manipulovatelni a k comu to vedie? iba k problemom

Mimulus

Lulita - sú prirodzene pekné ženy - apropo všetky ženy sú pekné. Je len na nich či budú vyzerať a obliekať sa ako zvyšok našej populácie, ktorý potrebuje obdiv. Ak sa prirodzene krásna žena namachlí a oblečie presne ako tie ,,pipinki,, tak nech sa potom nečuduje.