Hlasna truba v praci

Príspevok v téme: Hlasna truba v praci
fero111111

povedal som nieco trochu osobne kolegyni v praci a ta to vytrubila druhej dnes som tej dotycnej povedal ze som snou ukoncil veskeru spolupracu a ze sa nemusime ani zdravit ... skoncila umna na celej ciare dovera alebo proste nieco jej clovek povie a hned to vutrubila jak truba hlasna ... ako reagujete vy alebo reagovali :)

milli11

A skusal si o nu bojovat, ak ta ona chce? Aj ti povedala, preco ta nechce? Ak kvoli vyzoru, kasli na nu, bude to povrchna zena. Pripadne sa jej paci niekto iny. Ale bo zistila, ze je lesbicka, holt, stava sa.

6 mesiacov, to je aj malo, aj vela. Ak dovtedy nic neprezradila, musel byt pre teba sok, ze zrazu to vykecala.

Ved zober von aj tu druhu kolegynku a ona zisti na vlastne oci, ze medzi vami nic nie je, ziadny vztah.

fero11111

praveze nepoznal poznam ju asi 6 mesiacov :) a hej tamtu chcem a tamta otom vie :) a nechce ma ale vonku chodime casto hocikde :) a nerobime s toho vedu ale jej druha kolegynka nas este nepozna ze my takto bezne ideme von a snazila sa tahat nejake pikosky a neviem co :)

takze tak nejak som jej veril kedze mi slubila ze jej nic nepovie a bla bla bla :) no hold poucil som sa :))

milli11

A ak ta vyzvedala, kde ste boli, co ste robili, preco si sa dal a povedal jej to? Je velmi malo zien, co dokazu drzat hubu, ked im clovek nieco povie. Podla coho si si myslel, ze tato patri k nim, ze nic nikomu nepovie, poznal si ju uz dlhsie alebo si jej veril?

milli11

Skusim ti odpovedat. Zeny (my zeny) strasne radi riesia vztahy. Ak by sa dozvedeli, ze si napr. sam zostrojil lietadlo, to by pre nich nebolo take zaujimave. Ale to, ze si sa pokusil nejaku pobozkat, to je pre nich dolezitejsia sprava ako prezidentov prejav. :DDD

Inak, ak si ty slobodny, ta, co si ju skoro pobozkal, je slobodna, tak aky problem? Pozri, ak sa s nou das dokopy, za kratky cas ich reci prejdu. Teda, ak ju chces alebo ona teba.

Jediny problem by bol, ak by ty si bol zenaty alebo ona vydata. Ale tak hadam nepatris k tym typom, co letia na vydate zeny.

fero11111

nie nehambim ale nemusela jej to hovorit lebo ked jej povedal ainu banalitu o ktorej viem tak toto si nenechala urcite pre seba a to mi vadi ... no som proste blbec no :) necakal som ze to tak zeny hned setko riesia ... ste hrozne