Jazva po rezaní v mladosti

Príspevok v téme: Jazva po rezaní v mladosti
TIMEALIAS

Ostala mi jazva.. teda presnejšie vyrezané meno na ruke.

Potreboval by som najlepšie nejaký prírodný liek,mast ktorý sa dá zohnat v bežnej domácnosti. Niečo jednoduche..

nechce sa mi chodit do lekárne kedže bývam na dedine. Ale ak nič také neexistuje tak potom názov toho gélu alebo maste.

Meno mi tam ostalo pretože som bol mladý a sprostý. Vyrezané z neštastnej lásky. Rád by som sa toho zbavil.

TIMEALIAS

Ovečka: Rozmýšlal som nad tým. Cele si to zaškrtat, rodičom povedat ,že som jeb.. hapal niekde z bicykla a bude po probléme. Teda dúfam.

hdjjf: Laser naozaj do uvahy nepripadá.
ale beriem si to k srdcu.

Aby ste ma nemali za uplneho debila, kto má naozaj záujem vediet celý ten príbeh tak ako bol. Nech napíše na mail. Nemám s tým problém aspon sa mi ulavý ked to niekomu poviem. Ale je to dost kruté .. a na to ,že sa mi to stalo v pomerne mladom veku. Bol by to námet na bestseller.

Tak teda. Mám si to preškrtat? povedzme šuchnut dakde o strom ? :D

hdjjf

tie masticky. trocha funguju ale iba v pripade ze ich pouzivas na cerstvu jazvu-rano. na dva roky sstaru jazvu nemaju ziadny ucinok. asi musis pockat nejaky cas a zarobit peniaze na ten laser

otaznik778

Zrejme si nad tym mal viac pouvazovat.
Ako sa vravi dvakrat meraj a az potom strihaj.
Mimochodom mne tiez ostali z nerozvaznosti nejake jazvy a je ich trosku viac. :)

TIMEALIAS

Počul som o nejakej masti s Aloe Vera ,ževraj to jazvu zúži a po čase aj vybledne.. neviem čo je na tom pravdy.

Ale vzhladom k tomu ,že mám 15 rokov a tú jazvu mám od 13tich a moji rodičia o tom chvalabohu nevedia. Laser do uvahy neprichádza.

Catali_na

kamarátka si rezala ruky a jazvy má ozaj otrasné a ani po dlhom čase jej nemiznú... neviem, ale ztffc má pravdu, laserom asi..