Psychiatricka v Ba

Filipova

Tak potom ti zial neviem uz poradit.. Drzim vsak palce, nech sa ti z toho podari vystrabit.. pripadne, aj ked ta nezoberie ona, spytaj sa jej, nech ti poradi niekoho ineho... Ved kto iny by mal poznat svojich kolegov?

:(

Filipova, dr. Vranova ma uz spat nezoberie, odisla som od nej v novembri- dodnes toho lutujem.. aj som sa jej pytala, ospravedlnila som sa, ale zial, uz ma naspat nemoze zobrat.

:(

Filipova, to mi je luto. Musim si rychlo najst novu psychiatricku, v stredu som po 2 a pol tyzdni podpisala reverz v nemocnici a citim, ze to doma sama nezvladnem.. zatial to mam "pod kontrolou", ale je len otazka casu, kedy sa to zosype. Budem vdacna za kazdy jeden kontakt.

Filipova

Burleska, ja som raz chcela ist k MUDr. Zabkayovi, na zaklade kladnych hodnoteni, bola som na tom dost zle.. Ked som tam sestricke volala, aby som sa objednala, okamzite ma zrusila, ze beru len okres BA III - Nové Mesto a zložila mi telefón.. Bez toho, aby sa vôbec spýtala, z ktorej časti BA som.. S takymto pristupom sestricky moze byt aj najlepsi vo vesmire, ale nove pacientky mat nebude a od psychiatrickej ambulancie by som cakala iny pristup..

Burleska

Jednoznacne chod za Mudr.Zabkayom, Tehelna ul., Poliklinika 4.poschodie, je to jednoznacne najlepsi psychiater v BA co sa tyka skusenosti a to nie len v SR ale aj v zahranici...ma bohate skusenosti ci uz co sa tyka studijnych aktivit v zahranici, ako aj praxe...