Ako sa zbaviť akné?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť akné?
RooT

Určite tu táto téma bola už niekoľkokrát, aj som niekoľko príspevkov prečítal ale zatiaľ som neobjavil nič naozaj účinného.

Preto by som sa Vás chcel, poraďáci spýtať, čo by ste mi odporúčali na akné, úplne a čím skôr sa toho zbaviť lebo ono keď mám mať rokovanie s klientom, veru ťažké srdce na moje čelo mám :)

Vopred vďaka za odpoveď. ;)
P.S.: na kožnú nemám čas, a keď si ho nájdem, zmyslí si 2 týždne dovolenky....

natalii

Normalna nivea v tej modrej plechovej krabicke.Ta original.Najprv som ju pouzivala len na vysušenu tvar z kremov od koznej a potom mi to zacalo pomahat aj s akne.Teda myslim ze to :D

natalii

No ja tiez pouzivam biodermu ale cistiaci gel a pletovu vodu(neviem presny nazov) ale dost mi pomohla nivea krem .Ked som ju nepouzivala robievali sa mi take podkozne bodky,ktore sa neskor zapalili ale ako si natieram tvar s niveou a cistim ju tou biodermou tak skoro cista plet.Ale zalezi od tvojho typu pleti

sasiii111

bioderma sebium čistiaci gel a bioderma sebium global používať každé ráno a večer..mne to veľmi pomohlo, ale ide o to akého typu akné máš...ja som mala veľmi rozšírené póry, sem tam zapálená vyrážka alebo podkožné komedóny..a maska himalaya herbals neem, je uplne naj, používaj raz alebo 2 krát do týždňa, pleť ti krásne vyhladí a zbaví ťa postupne čiernych bodiek a nedokonalostí..