Pálenie záhy - práve teraz

Príspevok v téme: Pálenie záhy - práve teraz
Nicol56

Moju mamu práve v tejto chvíli páli záha, ale veľmi. Stáva sa jej to často, keď zje sladké. Lenže teraz ju nielen páli pažerák, ale ešte aj hrdlo a opuchlo jej. Nemôže už ani rozprávať. zJEDLA kokosový kmeň, nie je na to alergická. No to pálenie je hrozne silné. Môžete mi poradiť čo by zabralo? Už sme skúsili vodu, sodu bikarbónu aj žuvačku. Ďakujem. :)

orol

Ak ju nic neustiplo, tak to moze byt zo zjednenia toho pojebaneho kokosoveho kmena

-z ktoreho dostala pravdepodobne nejaku otravu
-problem moze byt samozrejme ale aj uplne inde
- nejde do hlavy ta krv

ak sa pridruzia nejake vazne problemy a nezaberie uvedene ( to je proti otravam a na zastavenie krvacania, vyhladat lekara

orol

Zrejme by som

pomalinkyyyyyyy po hltoch sa napil slanej studenej vody.
-pil pomalinkyyyyy po hltoch prasličkový čaj
-dal obklad na krk ( horcicnu, alebo chrenovu placku, resp. zo surovych zemiakov )

-bleskurýchle ma nič iné nenapadá

Nicol56

v podstate teraz ju už celkom prešla tá záha, čo sa týka pažeráka, ale hrozne ju bolí to hrdlo, akože nemože už ani slinu prehltnúť ani nič. neviem či to má tak moc rozdráždené? ako to skľudniť?

ebi77777

na pohotovost ihned, ak je v slinach uz krv, aspon ja by som to tak riesila
treba pit fatru
a ranital nie je na predpis, niektora lekaren musi mat pohotovost, musi byt otvorena

Nicol56

neviemčo je to RNG? Ranital je liek? obávam sa že to asi nezoženieme... tak už sme skúsili aj zemiakovú šťavu, mätový čaj, mlieko so škoricou a nič... máte ešte dačo? Už má v slinách krv.