Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!

Príspevok v téme: Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!
smutneoci

Som chcela tu iba napisat a vystrihat baby, zeny, nech si nezacinaju nic so zenatymi chlapmi. Resp., taki su dobri iba na sex ako milenci. Ja som mala s takym jednym vztah, lubili sme sa a stale sa este lubime. No som zistila, ze ma klame a zavadza a sa iba vyhovara. Planovali sme si buducnost... Ja som kvoli nemu odisla od muza, kupila byt, zobrala si hypoteku. On mal zit so mnou, pomahat mi splacat... vsetko mi kompenzovat citmi, pozornostou, casom, ktory bude venovat len mne. A vysledok? Stale je so zenou, stale berie na nu ohlady, stale slubuje ze odide, ze sa rozvedie a ... ja som sama. Teraz mi vyvolava, otravuje, zas slubuje... ale ja uz neverim. Som sa riadila srdcom a preto toto vsetko spravila a vysledok uz poznate. Varujem vas vsetky ak sa niektora ocitnete v podobnej situacii, dajte na rozum.

smutneoci

Pokial ide o mna, tak som si ista ze s nim nemozem byt, ze sa to proste neda. No preco ho nedokazem dostat z hlavy po tom vsetkom, co mi spravil? Preco stale na neho myslim. Mi vypisuje,... ze si chysta ziadost na rozvod, ze ju mozeme ist na buduci tyzden spolu podat, aby som videla na vl. oci, ze to mysli vazne.
Je to debil a ja sprosta ho pocuvam a potom rozmyslam...
Co to je so mnou? Preco nedokazem za nim zatvorit dvere uplne??

smutneoci

No nieco podobne ma moja neter. Je to krasna a inteligentna baba, vela chlapov ma o nu zaujem. No ona chodi s jednym, jej prva laska na ktoreho tvrdi a aj on na nu, ze sa lubia. Uz spolu chodia cca 3. rok a pocas toho obdobia sa uz velakrat rozisli a zas dali dokopy. Vzdy je to kvoli nemu, lebo je ziarlivy a nikam ju bez neho nechce pustit... Nema ani dokoncxenu SŠ ani nepracuje, zivia ho rodicia.
Vsetci jej radime, nech to s nim skonci... Ona sa s nim vzdy na zakl. nejakeho konfliktu rozide, su od seba cca 2-3 tyzdne, potom ju zacne otravovat, prehovarat... a zas su spolu.
Mi povedzte, co to vlastne znamena? Ako toto pomenovat? Preco je to tak?
Mna napada iba to, ze sa asi ozaj lubia, len sa nevedia "zladit" aby im to spolu klapalo. Alebo?

Martina32

Kafik ja viem, to musí prejsť len čas. Toho človeka mám stále rada. Moja malá je cez kopirák on.. a to, že sme z jedného mesta. Stretávam ich pravidelne aj s manželkou. Pracujú kúsok od môjho domu. Samozrejme sa snažím vyhnúť pokiaľ sa dá. Prednedávnom som sa dozvedela, že svoju manželku podvádza 6 rok. Mal predomnou 2 vzťahy, jeden polročný, jeden 2 ročný. Pritom jeho manželka je vzdelaná, pekná žena..

Ja mám teraz pred sebou advokát. skúšky, tak vari aspoň to ma dá naporiadok. Dakujem Kafik.

whiteamerica

uz sa tesim ako ked raz budem mat 40 a mozno budem zenaty (a mozno si len kupim falosny medeny snubny prsten) a budem vas baby posielat do prdele :D ten pohlad by som si chcel naozaj vychutnat :D
a mozno si ten prsten kupim teraz, a zacne mtrenovat :D len dufam ze ho potom aj nejako dam dole :)

Vjednomkole

kamoška to ťahá so ženáčom viac ako rok. scenár stále ten istý- stretávajú sa tajne-pár hodín týždenne, keď niečo praskne, žena robí problémy jej aj ich deťom, ktoré sú potom z toho choré (majú 2 malé), kamoška má depresie, samovražedné reči, minimálne raz za týždeň už kríza. ale tvrdia, ako sa milujú a nechcú si dať pokoj. ja som už bezradná, neviem čo poradiť, drží sa ho ako kliešťa a on jej len sľubuje, že pôjde k psychologičke, rozvod raz áno, raz kvôli deťom nie, raz keď budú odrastené. čo máme kamošku radi, tak jej radíme odchod, ale ona nepočúva. má kvôli nemu hypotéku na krku na dom, v ktorom nebýva. dosť mi to príde masochistické, ale neda si povedať, na všetko musí prísť sama, ale momentálne je JEDINA KTO MU VSETKO VERI!!! pripadá mi to ako sebatríznenie bez konca, stále v jednom kole! stále mi o nom vypisuje, rada by som jej pomohla, ale cítim sa ako "opakovací papagáj", ako na ňu reagovať, aby som jej bola aj na blízku, aj sa stále neopakovala, lebo ona možnosť odchodu od neho odmieta!

Mrska Silvuska

komu niet rady, tomu niet pomoci....tema zenaty chlap a sladke reci je davno znama.....a vzdy sa najde nejaka, ktora "naleti" a potom je zufala....ale naleti nie je ten spravny vyraz....len si mysli, ze ona je ta, ktora zmeni historiu ohladom tohto...

kafe

Martina, trestáš sa zbytočne, tým nič nezmeníš. Tými výčitkami si nastúpila cestu masochizmu, ktorý vôbec nemá zmysel a ubližuješ tým AJ dcére - oberáš ju o šťastnú matku. Skús si odpustiť, sma sebe a prestaň sa báť. Ak ti dcéra bude niečo vyčítať, tak bolieť to má vtedy, keď ti to vyčíta. Ale je celkom možné, že ti nič vyčítať nebude a pochopí ťa. Neni to škoda báť sa celé roky odsúdenia, ktoré nakoniec možno ani NEpríde? Deculo je ešte veľmi malé, ešte kľudne si môžeš nájsť partnera a budete kompletná rodinka aj s ďalšími súrodencami :) netráp sa tak strašne a vyrovnaj sa s minulosťou, nech ťa neťahá ku dnu.

Martina32

Prečo Ťa zaujíma jeho matka? Věd to je normálne,ako sa k tomu vyjadrila. Ak si sa však rozhodla, prajem Ti veľa síl. Ja t.č. prechádzam strašnými stavmi. Zaspávam s liekmi, mám obrovské výčitky a som sklamaná. Bojím sa čo mi raz na to všetko povie moja dcéra...

smutneoci

No ano, som to chcela ale postupne zistujem, ze som urobila dobre, ze som sa s nim rozisla.
Ten clovek ma stale klame a slubuje blbosti len, aby ziskal dalsiu sancu.
Mi okrem ineho sluboval, ze mozeme ist hned k jeho rodicom, ze sa s nimi rozpraval a ze ma chcu spoznat.
Tak som sa rozhodla, ze ho vyskusam a som mu povedala, ze dobre podme tam v sobotu. On na to ze dobre, poviem rodicom, aby vedeli. No a dnes mi povedal, ze sa rozpraval s mamou a ze mu povedala, ze to je skoro, ze nech sa najskor rozvedie a potom moze prist so mnou.
To som aj cakala a tym som zistila, ze ma zas klame, ze to len sluboval, lebo si myslel, ze sa toho nechytim a nebudem to chciet.
Je to debil, uz sa mi oci otvorili a teraz nechapem, co som na nom videla.
Konecne mi padol kamen zo srdca, ked som sa ho zbavila.
Som teraz samostatna, nezavisla zena a verim, ze casom pride clovek, s ktorym budem stastna.
Asi to tak malo byt.

Martina32

Smuteneoci

ved toto si chcela, nie? Tak preco teraz vahas.. Vezmi ho teda k sebe, spis s nim navrh na rozvod a daj sa na tuto loteriu.

Kafik ale toto ona chcela... a i keď su Tvoje rady rozumne, pravdive a skvele milenkam rady niet.. vid mna.