Nahota!

Príspevok v téme: Nahota!
Terezzza

Ahojte, nezda sa Vam, ze tej nahoty je uz privela?? Bola som na kupalisku a mam pocit, ze niektori ludia si to tam pomylili s nudaplazou! Podla mna, ak sa chce niekto opalovat nahy, tak nech sa radsej opaluje doma v zahrade, alebo nech ide na vyhradene miesto ako nudaplaz a nie na kupalisko, kde su rodicia s detmi. Mam pocit, ze niektori to uz prehanaju. Co si myslite vy?

-----

poPotvorka
mozem poprosit o kontakt ? mam jednu otazocku ,ale tu to rozoberat nebudem ,citam tuto didkusiu ,tak radeji mimo
Ďíkes

poPotvorka

ok, vsak kludne komentuj ,obcas si clovek musi uvedomit ,ze aj v tom negativnom moze byt kus pravdy, zalezi z akeho uhla pohladu sa na problem clovek pozera .... takze v poriadku charlice

chalice

Myslela som to tak, ze uz som parkrat komentovala tvoje prispevky negativne co sa ti nemusello pacit, takze preto.

poPotvorka

nie baby ,ja tu obcas prispievam aj ako prihlasena a obcas sa neprihlasujem .... nemam tu ziadnu prezyvku ,len tieto
chalice
ja si nepamatam ,zeby som mala konflikt s nejakou chalicou ,tak preto ....

chalice

Popotvorka mne sa mozno ip meni, neviem, nesledujem to tak, ale nick mam ten isty. Nebola som tu tusim dva dni, tak neviem o com pises s tou ip.