MENZES

zaba

len sa bojim ze mi zasa predpise antikoncepciu,minule ked som za nou bola,pred 2rokmi,pre tento isty problem,tak mi meskala vyse pol roka a ona ze mam este pockat,a az potom mi dala antikoncepciu

evula

anonymka, davaj si pozor na zobak. Ano, moze to byt z toho, ak by si bola velmi stihla, ja som dostala menzes az ked som mala 14, vazila som 37 kg pri vyske 160 cm. Vsetky baculatejsie spoluziacky dostavali uz v 12tich!

evula

Ked si nemala menzesstyri mesiace, navsiv urcite lekara - hormonalna zalezitost. Osobne keby mi meskal viac ako tyzden, tak by som navstivila lekara.

anonymka

je to blbostr ze to moze byt z toho ze som stihla to je uplna chujovina a teba do toho nic ako sa Ja vyjadrujm ves

zaba

prosim poradte,menzes mi meska uz 4mesiace,tehotna nemam byt z coho:),ale je pravda ze som schudla,ale to uz pred rokom,kramy som potom mavala kazde 2mesiace,ale teraz mi uz dlho meskaju,mam este cakat?poradte prosim,

evula

Kozy, kramy...Vyjadrujes sa ako stara tetka z trhu. Menzes som dostala, ked som mala 14. Nie si stihla? Urcite ti to pride.

cwrbka

ja som dostala menstruaciu v 11tich, ale to zavisi aj od dedicnosti (moja mama v 10, babka v 9tich rokov...mozno moja dcera bude mat v 12tich :)))
a vytok som zacala mat tak rok pred prvou menstruaciou...naozaj sa nemas na co prehnane tesit..ono to pride a potom budes rada, ze si si nemusela do gatiek davat vlozky v piatej triede na ZS :)

panika

Myslis, ze Ti nieco utieklo? Bud rada, este si toho uzijes. Telo sa postupne meni - je to u kazdeho rozdielne. Niekto v deviatich, niekto v patnastich...A aj prsia narastu