Ina žena, neviem čo ďalej?

Príspevok v téme: Ina žena, neviem čo ďalej?
OndrejP.

Zdravim,
Pretym nez ma vsetci odsudite tak si aspon precitajte moj pribeh dakujem. Takze mam priatelku 4roky, boli sme spolu celkom stastni aj ked ma to uplne nenaplnal ten vztah, ale uz som si nevedel inu zenu pri sebe predstavit a vzdy som si hovoril ze to co ma trapi sa predsa spravi. Preto som uz v hlave planoval aj spolocnu buducnost a pod. Nejak pocas tych rokov sa mi stale natlacali nejake zeny do zivota a pokusali ma, no nikdy som to nespravil a nepodviedol, z niektorych zien mi niekedy dochadza zle, pacia sa mi slusne zeny. No pred nedavnom som stretol jednu zenu, ktoru ked som zbadal som myslel ze z z nej odpadnem, bola pekna krasna - (ale to je vela zien hl. na slovensku) ale to co z nej vyzarovalo z toho som bol uplne paf, v jej pritomnosti som mal stale zvlastne pocity... a po case som zistil ze ona ma tie pocity rovnake, pritahovali sme sa hned ako dva magnety sam som tomu nechapal.. nemohol som prestat na nu mysliet, branil som sa tomu vsetkemu, ale napriek tomu som ju tuzil spoznat blizsie co je to za osobu, a zistil som splna do bodky vsetky idealy mojej vysnivanej zeny (aj ked som si stale myslel ze tou vysnivanou je priatelka) no pochopil som pri tejto zene ze nieje. Zistil som ze si skvelo rozumieme ako s nikym predtym, bola to sila pri nasich rozhovoroch. Potom som uz skutocne na nic nedokazal mysliet iba na nu, zalubil som sa do nej a ani neviem kedy to vlastne prislo kedze vnutorne som sa tomu velmi branil. Uplne som sa nechal unasat citmi, a zacal som podvadzat priatelku raz, druhy krat stale, premilovali sme vela noci, chodil som stale za nou stretavali sme sa pochopil som ze to musim zacat riesit ale nedokazal som opustit priatelku, mozno poviete som zbabelec ano som, jednoducho nemam na to gule!!! Ta druha sa nahnevala a prestala ma kontaktovat, myslel som chvilu ze zomriem, no po par mesiacov sa nas kontakt obnovil. A ja som stale tam kde som bol, stale na nu myslim nemozem prestat, ked sa stretneme nemozem prestat ju bozkavat, dotykat sa jej. Strasne po nej tuzim a myslim na nu predstavujem si ju. No stale som s priatelkou. A asi by som neprezil kedy ta druha so mnou zas prerusila kontakt, bojim sa toho.
Co mam robit? nechcem byt medzi dvoma zenami potreboujem tu druhu, ale priatelka mi dava taky pocit istoty som s nou rad aj ked myslim na druhu uz nevladzem som stale v strese koli tomu. Dik za nazory

Marilynka

Hmmmm... mas okolo 20rokov, s priatelkou sa poznas od strednej??? alebo po skole???

ehm... vies... robis zle vedome a este sa nevies ani rozhodnut...lebo stavim sa ze ked ta ta druha necha od priatelky uz vobec neodides...lebo predsa nemozes byt sam...

HOVORI TI NIECO OTAZKA, NIEST SI NASLEDKY SAM ZA SEBA???

ALEBO

UVAZUJ PREDTYM AKO NIECO IDES ROBIT???

ALEBO CO VLASTNE CHCEM???

Ty este potrebujes poradit v niecom co je totalne jasne???

Krok 1, Bud chlap a priznaj sa priatelke, pre tvoje dobro aby si sa vedel pozriet raz do zrkadla...

Krok 2: Dost dlho nemaj ziaden vazny vztah!!!! VYBUR SA!!!!uc sa od zivota!!!

Krok 5: az ked budes uz zrely a skuseny a hlavne vediet co vlastne chces, podnikaj tak aby si neublizoval..cize ceste...

No a Zbohom...hmm to vacsinou ludia pouzivaju ked sa lucia..

nedivim sa jej, ved za muza nestojis... si sracka...vacsinou muzi zeny podvedu lebo maju tie gule plne, ty ako spominas nemas ziadne...no a uprimne...este si sa zamiloval...no tvoja bokovka uz docielila co chcela a pochopila ze to co robis teraz uz nema zmysel... lebo zase hladas istotu..lahko sa manipulujes...

dalsia rada, hladaj si zeny co su dominy...si zenstely...asi si doma posledne najmladsie dieta alebo jedinacik....

Vojtoo

Ludom ako Ondrej by ste nemali radit, ten kto umyselne skoci do blata nema narok na pomoc, socializmus potrebuju ini a nie Ondrej.

kafe

Ondrej, prosím ťa sústreď sa a čítaj veľmi pomaly. Tvoja milenka ti dala zbohom, pretože chce byť chlapom milovaná ako partnerka, chce s ním chodiť von NIE iba do postele, chce mať titul "priateľka" a NIE "tá druhá" či "milenka" a možno sa chce usadiť a mať deti. Ty jej nič z toho ponúknuť nemôžeš, kým sa nerozídeš s priateľkou.

Zhrniem to: milenka chce, aby si sa rozišiel s priateľkou. Pokiaľ to neurobíš, nebude s tebou strácať čas, nebude sa s tebou kontaktovať. Prečo? Lebo nechce byť IBA milenka, chce byť pre chlapa jeho partnerkou, snúbenicou, možno raz aj manželkou.
Pre istotu si to prečítaj ešte raz a ak máš nejaké nejasnosti v tom, prečo ti dala milenka zbohom, pýtaj sa. Rada ti odpoviem.

GoFruit

Ach ebi nie on je vlastne velmi ohladuplny. Bravo. Beries ohlad na city a stastie tvojej priatelky. Ake slachetne od teba. Chuda dievca. A ona co je zac ze nic neciti z tvojho spravania?

ebi77

ale ty nechápeš, tým, že ju podvádzaš, klameš ju, tak jej 100x viacej ubližuješ ako keby si sa s ňou férovo rozšiel

GoFruit

Ty si pokrytec najhrubsieho zrna. Fuj. Ze si nechcel ublizit priatelke????? To ako rozmyslas? Ved jej si uz davno ublizil a raz sa to dozvie. Tak teraz mam tlak 250 na 200 ak take existuje.

lilyianka

takže keď sa ti nedajbože ozve ešte raz tá tvoja milenka alebo ju ešte nejak ukecáš, tak sa rozídeš s priateľkou, alebo ak sa ti milenka neozve ostaneš s priateľkou?

GoFruit

Ebi no nastastie ho mam nizky takze na to neumriem.
A ty ondro ked naozaj nevies ako ju dostat spat tak jej oznam ze si sa rozisiel s priatelkou. To by mohlo zabrat ak si si to uz u nej uplne nepokakal.

OndrejP.

Ja ze niesom empaticky?? No omyl priatelia som velmi velmi empaticky a citovo zalozeny clovek, preto ma asi ze tato situacia trapi a preto aj sem pisem. A co sa tyka toho celeho tak preto ze som taky citlivy tak jedine co som nechcel urobit je to ze som nechcel tak strasne ublizit priatelke a zachovat sa k nej ako nejaky hajzel a kopnut jej do riti asi by sa zrutila, tak som radsej ublizil sebe a vy tu idete hovorit o nejakom sebectve.