Muzi co je pre vas sexi a antisexi na zenach

Zebro

Asi pred 5 rokmi som sa počas dovolenky na dedine presvedčil, že žena môže byť sexi aj v montérkach a vyťahanom tričku. Stačí keď sa na človeka správne zadíva a skončí sa to svadbou ako v mojom prípade. Takže si myslím, že je to všetko skôr o správnom načasovaní.

Lulita

shy - to mi pripomina moje experimenty, ked som si v 14tich vytrhala prvy krat sama obocie, trosku lepsie to sice dopadlo, ale tiez nic moc :D

Mexy

Na stránke www.peopleofwalmart.com nájdete asi všetky odtiene anisexi žien aj mužov :) Každý považuje za sexi niečo iné, čo sa týka správania aj výzoru, ale všetci sa asi zhodnú na jednom: ani málo, ani veľa, priemer, zlatý stred alebo "tak akurát" sú správne slová.
ešte perličky : media.peopleofwalmart.com a media.peopleofwalmart.com toto sú pre zmenu muži

vera.vera.

Vulgarne, lacno a spinavo posobiace zeny. A tiez uplne otrasne su blede pery oramovane tmavou konturkou alebo cierna ofina a blond vlasy / plati aj opacne/

poPotvorka

mne az tak neprekaza co ludia nosia a ako sa obcas dokazu zhovadit ....skor mi vadi ,ked znemoznia taketo krasne stvorenie www.cas.sk ...no uznajte ,ze uz nam asi poriadne prihrieva
ja viem ,ze tato tema nie je o zvieratach ,ale nedalo mi ...