Radšej nech platím pokutu

Príspevok v téme: Radšej nech platím pokutu
biela mačka3

6. júna som bolo na sono prsníkov, našli mi dva fibrómy,z jedného, kde prístroj videl birads 4b mi vzali vzorku, po dvoch týždnoch som si bola pre výsledky, birads je nakoniec 3. Dnes som bola s výsledkom za lekárkou, hneď ma zjazdila, že som mala ísť za ňou hned toho 6. júna. Ja som sa jej snažila vysvetliť, že som si myslela, že k nej do ambulancie mám ísť, až keď budem mať výsledky vzorky, žiaľ, zvýšila som hlas, lebo jednoducho inak by som sa nedostala ku slovo. Ako ja uznávam, že mala aj pravdu, ale nemala na mňa ona ako prvá zvýšiť hlas. mala by dať trebárs zaplatiť pokutu za nedodržanie termínu, lebo viem, že niekde sa to tak robí,ale nie takto jednať. Ja neviem reagovať pokojne,m keď niekto ma nepustí k slovu. Teraz dúfam, že mi poradila dobrý postup, lebo v januári mám ísť znova na sono, nech sa ten podozrivý fibróm sleduje a z druhého, keď som sa pýtala, mi povedala, že vzorku brať netreba. Inak keď mi na sono nič nezistili, tak hneď som išla k nej do ambulancie s výsledkom, ale posledný raz som si naozaj myslela, že stačí až po tom, ako budem mať výsledok tej vzorky fibrómu.

Agnes998

Ak by ti naozaj museli amputovat prsniky, mala by si narok na plastiku a plati to poistovna takze tohto sa bat naozaj nemusis. Co maju robit tie zeny, ktore maju prsia nulky, tie nemaju ziadne prsia od prirody a im to ani poistovna nepreplati, ak chcu plastiku, musia si na nu zarobit same. Nevid vsetko len najciernejsie. Tiez sa divim, ze toto je to jedine co ta zaujima ked ti moze ist o zivot.

neskusena

macka, treba si zoradit priority v zivote.

radsej zit, alebo radsej znasat pohlady?
a clovek, ktory sa narodi so znetvorenou tvarou? maju ho rovno zaskrtit pupocnou snurou?

zivot nie je len o peknych veciach, myslela som ze to vies.

a co si potom myslis z zene bez maternice, ked zena bez prsnika nie je zenou?

ale neriesim, myslela som si o tebe ze si troska dusevne dalej. maj sa pekne.

Blondula

ani ja sa na ludi s postihnutim nepozeram,teda uplne normalne ako na kazdeho cloveka.mne sa raz v metre stalo,ze som si sadla vedla jedneho cloveka,ked som sa potom na neho pozrela a on na mna,normalne som sa tak zlakla,az ma postavilo :-( neviem ci to bola zena ci muz,ale asi mal ten clovek razstep lebky alebo co,lebo hlava bola velka a vpredu zdeformovana tak,ze oci boli na tej velkej hlave az na bokoch :-( bolo mi strasne trapne a jedine naco som sa zmohla v tom soku bolo,ze som sa ospravedlnila a na najblizsej zastavke vystupila ...

biela mačka3

inak poznala som osobne zopár žien, ktoré umreli na túto chorobu a tri z nich boli optimistky - prečo potom ochoreli? Veď sa hovorí že kladný prístup k životu treba, aby sme boli zdraví.... jedna z nich mala vtedy 36 :-( odmietla liečbu chemoterapiou, vraj sa chcela liečiť homeopatiou či bylinkami, tak nejako

biela mačka3

hej, ale ja by som sa cítila podradne - skrátka napríkjlad si predstavte situáciu na plavárni - tie pohľady - buď ľútostivé, prípadne aj výsmešné ... ja osobne si nevšímam ľudí, ktorí napríklad nemajú nohu, lebo viem, že im to prekáža, ale nie všetci sú takí....

p.d.

Mna zastavil policajt. Tak na mna nakrical jak zmyslov zbaveny. Vyhrazal sa mi pokutov, ja som nevedel, co mu mam povedat. Nakoniec som cosi povedal a poslal ma prec. Toto ma byt jednanie so slusnymi ludmi? Co som dajaky odkundes, ze sa so mnou bude niekto tak drzo bavit??? Co keby som mu jednu pritankoval?

Blondula

:D keby ta tvoj partner lubil a jedina moznost ako byt zdrava je vziat prsnik,tak priatel by ta osobne zviazal retazami na operacny stol,len aby ta operovali a vyzdravela si !! ako fakt,radsej si nemala pisat kolko mas rokov :D