Nesetrny odber krvi

Príspevok v téme: Nesetrny odber krvi
martinezko

Dnes som bol na odbere krvi. Sestricka pouzila trocha viac sily, zapichla ihlu poriadne hlboko, neviem ci zasiahla az slachu, sval alebo dokonca kost. Ihned po odbere mi opuchla ruka a neskutocne ma to boli doteraz, lavy laket mam cca dvojnasobne hrubsi ako ten pravy. Co je vsak horsie, uz par hodin po odbere som sa zacal citit neskutocne unavene a trva mi to az doteraz, ani nie tak unava na spanok, skor taka akoby stuhnutost celeho tela a tazke dychanie, opuch pod ocami. Pil som vsak dost tekutin, v noci som dobre spal a odobrala mi iba 3 male skumavky.
Myslite, ze to moze spolu suvisiet? Nikdy som nemal problem pri odbere krvi a to som aj parkrat krv daroval.

orol

Podla tebou popisovanych veci si myslim, ze zdravotna sestra konala pri odbere krvi nedbanlivo, ak nie umyselne

pokial chces na nu podat oznamenie atd....

tak bolo by rozumne veci „spisat"
t.j. ist na osetrenie a policiu, resp. opacne

lebo kto sa „nebije“ o svoje prava nezasluzi si, aby vobec nejake mal

norisimka

Urcite s celkovym stavom- ta stuhnutost nema odber nic spolocne.to si mozno namyslas uz.pripadne mas nejaky iny zdravotny problem.ten vpich ti mohla urobit zly,ale tak ze ti sposobi opuch,trpnutie.nevedno bez toho az to vidim co to je.ale mozs sa tam ukazat.u lekara.ak sa to nezlepsi.