Menzes vždy v noci

Príspevok v téme: Menzes vždy v noci
oujejky

Dobrý deň.
Mám tak nastavený organizmus, že menštruácia na mňa príde stále počas spánku v noci, nikdy nie cez deň. Zobudím sa na hroznú bolesť a do rána sa prehadzujem, lebo nemôžem vydržať ani ležať chvíľu na jednom mieste. Stalo sa to už niekomu? Niekedy sa bojím aj ísť večer spať, keď tuším, že "to" na mňa príde, a znovu celú noc prebdiem. Nedá sa nejak posunúť menzes, aby prišiel počas dňa? Prečo začnem krvácať vždy len v noci? Je to normálne?

akinom007

hfdhc:to nie ja take jednoduche "daj si tabletku nanoc ked mas dostat" kedze napr ja dostavam v rozmedzi medzi 30 az 35 dni tak co mam tyzden na noc uzivat tabletky? a dalsia vec raz som sa uz vecer takcitila ze dorana dostanem dala som si vecer tabletku aj tak som sa zobudila na bolest lebo nad ranom uz neucinkovala

hfdhc

daj si tabletku proti bolesti pred spanim pred icakavanou M. ked vies presne kedy ju mas dostat. pij aj zenske caje par dni pred M. sice ti to neposunie na den, ale aspon sa nebudes budit na krce

akinom007

Pridavam sa autorka: vzdy dostanem v noci za 18 rokov co menstruujem som dostala cez den asi 5x ja si to vzdy zapisujem a vsetky mens. kalendare mam odlozene takze viem 100% :) ja som taky detailista :)

Monika1984

No ja to mam rovnako aj ja Vzdy dostanem kŕče v noci resp.nad ranom moj čas je vzdy medzi 3-4 aj teraz čakám kym zaberie tabletka

o.m.g@♥♥♥♥♥♥

Moj organizmus je ako svajciarske hodiny.Ja vzdy dostanem rano aj to presne ked idem na malu potrebu.:):):)

oujejky

Na ďalšie dni už v noci nekrvácam ani ja, lebo si dm tabletku a spím pokojne. Ale ide mi o prvý deň, o úplný začiatok (príchod) menštruácie. Automaticky keď zaspím, tak v strede noci mi začnú strašné kŕče. :(