Nechcem ísť na stužkovú

Príspevok v téme: Nechcem ísť na stužkovú
Knightley

Už v októbri máme stužkovú ale mne sa na ňu akosik nechce ísť. Nemám rada tie napúdrované parády a večierky, veľa ľudí a tak. Ako kolektív v triede sme dobrý až na pár výnimiek s ktorými sa radšej nerozprávam. No jednoducho som z toho začala mať nervy. Mám nadváhu a veľký zadok a už aj z toho dôvodu sa tam nechcem pretŕčať v nejakých šatách. Ja stále nič nemám vybraté. V šatoch je jedno v hocijakých vyzerám hrozne a ešte mi to pridáva na váhe. No vyzerám hrozne až mi je zle tak začínam rozmýšlať že si šaty nedám len nejaký kostým alebo čo lenže to je zas divné. Čo mám urobiť. Keď si dám šaty tak budem vyzerať ako nakysnutá bábovka a keď si ich nedám tak budem vyzerať ako debil. Šak dobre niekto povie že schudni ale to sa niekomu povie. Snažím sa aj cvičím ale so stravou je to už ťažie. No neviem čo mám urobiť

pineapple

ja som na stuzkovej bola aj ked som nechcela ist a veru uz by som tam nesla, keby som si mohla znova vybrat. je pravda ze kazdy sa na teba diva ako na exota z inej planety ked povies ze nechces ist ale teraz by mi to bolo uz jedno. bolo to totalne trapne cely program aj vsetko okolo, na tych scenkach sa nikto nesmial mozno na jednej proste trapas ale tie nadhery si mysleli aky uzasny program nevymysleli a tiez nechapem ako to moze povazovat niekto za taky obrovsky zazitok

WildWind

podla niektorych komentarov mi pride, ze ludia, ktori mali zo stuzkovej pekny zazitok a bavili, by mali byt podla niektorych inteligenciou hlboko pod nimi..nechapem preco tolko negativnych ohlasov, ved o nic nejde, je to iba o srande a pamiatke na strednu skolu, niektori ludia to beru asi prilis vazne a kedze to nesplna poziadavky oslavy v buckinghamsom palaci tak je to traposina, co sice suhlasim, ale treba to vediet brat s rezervou a ist tam hoci aj zo srandy, co niektori asi nevedia co to slovo znamena

takajedna

ja som na stuzkovej tiez bola,ale druhy krat by musela byt urcite lepsia :D boli sme dobry kolektiv na to,ze sme boli same baby, ale stuzkova sa nam proste nevydarila lebo bolo vsetko organizovane na poslednu chvilu, kedze sme sa nevedeli rozhodnut ci pojdeme k moru alebo budeme mat normalnu stuzkovu- nakoniec bola v kulturaku na dedine!, program katastrofa, gaudeamus sme ani na playback zaspievat nevedeli, ale dodnes sa smejeme na tom, ze sme mali stuzkovu zabavnu uz len kvoli tomu, ze sme tam nechtiac saskovali a najlepsie bolo, ze sme si nacvicili jednu pesnicku kde sme na konci spievali vitame vas v PKD, keby ste videli tie vyrazy :D :D :D nech sa to skonci akokolvek treba ist :D

xxy

stuzkova je iba kus traposiny, sa proste divim, kto na to moze spominat, ako na nejaku bujaru show, ved to je uplne trapna akcia, navyse robena pre rodicov. v zivote budes mat ovela lepsich situacii, kde sa rozhodne viac zabavis a kde na rozdiel od tejto aj bude na co spominat a kde nebudes musiet krepcit na nejake prisproste ludovky. ak ak vidis iba problem v satach, tak by si mala ist, pretoze ak ste dobry kolektiv tak sa mozte spolocne dobre ozrat to je asi jedine pozitivum z celeho tohto cikrusu.

Aja02

kardinal, prečo ti je ľúto ľudí, pre ktorých bola stužková najlepší zážitok? My sme boli skvelá trieda a žiadne stresy sme okolo toho nerobili. Jedlo, DJ, výzdobu, kvety, fotografa, kameramana sme zaistili dva týždne pred stužkovou a jediné, čo sme si nacvičili bolo spievanie Gaudeamus Igitur a aj to sme nacvičili dva dni pred stužkovou. :-D Scénky sme si nenacvičili vôbec a stužková dopadla dobre. Všetci sme sa dobre zabavili a máme pekné spomienky. Neviem prečo to tak kritizujete, keď ste to nenažili.

Fleur-de-lis

teda, vy ste tu niektorí negativisti :D
No neviem aké máte vy skúsenosti. Ale my sme boli fajn kolektív, mala som v triede ľudí s ktorými som si rozumela. Človek sa pekne oblečie, ale to nemusí hneď znamenať, že sa ide predvádzať alebo, že je snob. To sú predsudky.
Zabavili sme sa výborne bez opitia a nejakých somarín.
Aj výlet je super nápad, ale myslím, že rodičia celkom radi vidia svoje deťúrence dospievať :D
Záleží od kolektívu, ako si to zorganizujú, či tam prevládajú "snoby" alebo "normálni" ľudia...

A Knightley, rozprávala si sa o tom s mamou, že nemáš rada takéto akcie, a že to pre teba nebude príjemné tam ísť?

Meretseger

Tak na tú stužkovú nechoď. Aj tak je to hlavne pre profákov, ktorí sa tam idú... aale, čo si budeme hovoriť, všetci vieme. Tiež som nešla. A horeuvedený názor som verejne proklamovala, za čo sa mi síce vyhrážali žalobou, ale museli to nechať tak. A čo. Nebola som, povedala som si svoj názor, na čo mám plné právo a zmaturovala som. Problém bol len v tom, že keď som navrhla, že za tie prachy by sme fakt mohli ísť radšej niekam k moru, ako tu bolo písané, celá trieda až na kamarátov sa na mňa zniesla a začala ma buzerovať. Avšak pokiaľ máš tvrdšiu náturu, pokojne to riskni. Naozaj vôbec, ale VOBEC nič nestratíš tým, že tam nepôjdeš, hoci mňa tá buzerácia potom stála kus duševného zdravia, no som RADA, že som sa postavila proti.

AnkaDanka

Kardinal - celkom rešpekt :D za toto by ma naši zabili asi ...ale inak ma podporujú v tom neísť tam - ušetria, nemusia sa tam pretvarovať ako sa im tam páči , aj ked viem, že mama by išla asi celkom rada .. žena :D