Alkalická strava

doubledog

tak to sa mylis.
ale necudujem sa, je to typicky postoj ludi ako si ty.

uz len tvoje otazky ohladne tych vibracii naznacuju, ze nerozumies, o com sa hovori.
a takisto aj to, co sa deje po smrti, je otazkou skumania a zhromazdovania informacii, nie toho, ze si hocikto placa co ho napadne.

ohladne vsetkych tychto veci existuje mnoho informacii, ktore ty zjavne nemas.
nase nazory nie su rovnocenne, ty o veci skoro nic nevies.

0vecka

2 doubledog co sa nizkych vibracii tyka cakier a ezoteriky tka tomu rozumiem presne tak ako ty. Kedze tieto veci nemaju fyzikalnu podstatu teda neexistuju je to len take kecanie o nicom podobne ako otazka co bude po smrti tam sme tiez vsetci rovnaki odbornici. Preto niesu moje vyjadrenia o nic menej hodnotne ako tvoje.

tuftuf

GoFruit, ano, tak nejako si predstavujem zdraveho cloveka. Silne slachovite telo bez tuku, iba s miernymi svalmi.
Ale su ludia, ktori si myslia, ze zdravo posobi nejaky nabuchany kulturista s telom plnym steroidov. A snazia sa za kazdu cenu sa k takemu telu dopracovat. V dvadsiatke to este ide, ale po tridsiatke uz behaju k urologom s chorou prostatou a ortopedom s donicenymi klbami a chrbticou. A o vymletom mozgu ani nehovorim, tym trpi hlavne okolie.

agartio

Gofruit... je pravda, ze odpustenie je dosledok duchovneho pokroku, nasilu sa to neda.
Je to odmena za poznanie, ktore pri tom vznikne.
Tie knihy o odpusteni, co to hovoria len ako navody mysli, su nanic. Naozaj to nejde na silu. Ako vidis, caka sa len na teba.
Necakaj na nich. Su nizsie nez ty. Este sa vela zivotov natrpia, ale ty to mozes rozhodnut uz v tomto.

GoFruit

ano to si uz davnejsie uvedomujem, ze to ma suvis so synom. ok dik. nechcem tu uz viac seba rozoberat, dakujem vam. ak ma niekto chce rozoberat tak radsej v mojej teme, prosim

agartio

Este jedna vec... ak to poriesi, vylieci sa aj tvoj syn. Je to prepojene, ochranis ho pred tymi negativnymi linkami, ktore idu skrze teba az k nemu.

agartio

Duchovny pokrok citia aj ti ostatni, naozaj ak to zvladnes, pohne sa to.
Musis im odpustit, inak to nepojde. Tym prerusis vsetky negativne linky, cez ktore na teba utocia.
Potom si budu hladat bud inu obet, alebo budu utocit sami na seba. Ked nenajdu ine obete, dopadne na nich "bozia spravodlivost" ako povedala ta pani, to znamena, ze tie negativne linky zacnu vysavat ich samych.
Tito vysavaci energie ked nenajdu ine obete, potom bud padnu, na choroby, alebo sa pri tej chorobe spamata, a zmeni sa... opat vnutorne, cize spravi duchovny pokrok. Kazdy kto vyhral nad rakovinou, tak to bola vyhra ducha, vzdy musel najst vieru, a ta ide z ducha, nie z mysle, a tam aj nasiel to ostatne.