Dlhodoby vztah bez manzelstva

Mimulus

Včera akurát dávali v správach že Ivana bórová sa chce aj s deťmi vrátiť do Anglicka :DDD

OMG to už kam toto všetko speje .... a ako sa ju všetci odtiaľ snažili dostať.

A do zlata by som neinvestoval ani ja. Jeho hodnota klesá a ak nebudú existovať potraviny tak hodnota čohokoľvek klesne na minimum.

jedulka

do zlata bych nedala ani pětník a to jsem "socka" ale do alkoholu ano.
A víš na jakou charitu to chceš dát? Vždyť jsou většiny z nich stejně zneužity takovými vychcánky který si stejně najdou skulinku.Tam dej v Ostravě Porubě ukradli chudý samotný ženský kočárek za 40000kč na postižené dítě a to jí ještě VZP na to dala.

Prezývka55

Co by nie :D ale neriesime take blbosti, ked bude cas bude aj svadba a ked sa na to nebude jeden z nas citit tak nebude.

cokokeksik

Prezývka55- ked je ta tema tak na hovno, tak teda neviem cim ta zaujale, ze si do nej chcel prispiet... ty nemas priatelku, ze?...

Prezývka55

Tema ja uplne na hovno, ked nechce tak nechce asi ma na to dovod preco nechce. A nejaka zenska muzove rozhodnutie tazko zmeni pokial sa ten muz sam nepresvedci o tom ze svoje rozhodnutie chce zmenit. Muz ked nieco nechce tak nechce. Nie sme ako zeny ze to musime rozoberat, jednoducho je to tak nase slovo je konecne a rozhodnutie finalne.

Bibiana, ano a tak isto rychlo vies v biznise prerobit 5 eur 5000 a 5 000 000 ... ked raz nevies pracovat s 5 eurami nebudes vediet ani s 5 000 000 a uz vobec nehovoriac o efekte na psychiku pri velkych peniazoch a velkych stratach, ked clovek spravi chybu a na zaklade toho ze obchoduje s velkym mnozstvom penazi kde sa pridruzi nejaky strach alebo chce rychlo vykryt velku stratu nastanu dalsie chyby.
Steve Jobs bol marketer, nie dumatel. Vedel predat aj hovno v sacku a presvedcit ludi ze je to zlato no rozhodne nemal nejake velke svetonazory alebo evolucne teorie.

cokokeksik

bibiana.e & Prezývka55 je uplne super, ze si tu vy dvaja porovnavate pipiky, ale tema bola tusim uplne inde... my Vam uz vsetci v dobrom zavidime so let´s move...

bibiana.e

Prezývka55
Proste to je blbost, ze s 5000 EUR spravis to co napriklad s 500k EUR. Naco si zivot komplikovat, ked nie je treba? Aj limitovane serie mozu stratit, ekonomika je na toto az prilis citliva a vzdy plati ze musis najst vacsieho magora na to, aby si dane auto kupil.. To iste ako s obrazmi.. Proste v kapitalizme plati, ze kapital vyhrava, alebo riadne dobry napad, ale nie kazdy z nas ma napadu Steve Jobsa alebo Billa Gatesa..
V zlate nemam ani 5% uspor.. Zas nechce sa mi to strazit a ukladat so sejfov a podobne :-)