Nepríjemne zapáchajúci pot

Príspevok v téme: Nepríjemne zapáchajúci pot
sam

Dobrý deň,
dúfam že sa tu nájde niekto kto by bude vedieť pomôcť. Rada športujem a samozrejme že sa pri tom aj riadne spotím. Mám však problém so zápachom potu. Používam kvalitné antiprespiranty (Dove,Rexona,Adidas) už som ich prestriedala veľa, ale pokiaľ športujem dlhšiu dobu, tak zo mňa tečie pot a veľmi nepríjemne zapácham. Je mi jasné, že každého pot zapácha, ale toto je veľmi nepríjemné a neprirodzené. Ľudia mi o tom povedali, že sa pri tom nedá dýchať, a preto sa aj stránim chodenia do posilovne. Chodievam športovať von, ale rada by som zašla raz za čas do posilovne, ale tento problém mi v tom bráni. Čo s tým robiť?
Vopred ďakujem za každú radu!

poPotvorka

aj baby pouzivaju jeden (sice pansky) antiperspirant , tusim sa vola everdry alebo tak nejak
ale odporucam sa dat vysetrit ,moze ist o cukrovku ,alebo problem s stitnou ....alebo nedostatok zinku
no urcite nadmerne a zapachajuce potenie nie je normalne ,takze treba sa dat vysetrit
skus stranku proti-poteniu.sk

ewelin...

Aj môj pot začal zapáchať tento rok. Predtým nie, ale tento rok sa cítim sama po " perkelte "..znie to smiešne ale je to tak. Používam tiež antipersp. , skusila som novú rexonu protek. , z lekárne expic...kožná mi predpísala nejakú vodu na podpazušie proti poteniu...a nič nepomáha, max do obeda, poobeda sa začnem potiť a večer sa cítim. Musím sa počas dňa utierať, a zase natierať. A v práci to teda nie je jednoduché...čo s tým?