Zomriem ako panic

Príspevok v téme: Zomriem ako panic
mrtvoliak

Zdravím. Mám 23 rokov. O mesiac mi končí absolventská prax a potom zas ten kolotoč na úrade práce. Zháňanie pečiatok a pod.. Problém je ten ze mám sociálnu fóbiu, panickú poruchu, depresiu, nespavosť....z každého rožka troška. Čo ma ale najviac ničí je že som ešte nemal babu. Už si o sebe začínam myslieť že som impotent. Ale nie som. Okolie hovorí že vraj som aj pekný. A vlastne ani nemasturbujem. Je to normálne? Nechce sa mi s ním babrať :) Nepoškodia sa mi semenníky? :) Ale akonáhle uvidím nejaké dievča nastáva vo mne taký príjemný pocit vzrušenia no proste chlapi viete o čom píšem. Neviem ako ďalej. Asi 10 rokov som uvažoval nad samovraždou a rozhodol som sa nezabiť kvôli rodine. Ale čo ďalej? Aspoň pusu by som chcel od niekoho, objatie, pochopenie...ja už vážne neviem čo ďalej...Poraďte mi niekto prosím. Som Normálny?

Mr. Modesty

Tak namiesto lacnej prostitutky (kto by uz len chcel vaginu kde bolo tisice a viac muzov? fujtajbl, sorry :) ), zozen pannu a zabijes dve muchy jednou ranou :D
spasis seba aj ju..

endura

Na sociálnu fóbiu, depresiu a panickú poruchu sa už liečiš? Chodíš aj k psychológovi na terapiu? Ktorá diagnóza sa ti zlepšuje a ktorá stagnuje?
Najprv treba poriešiť hlavu a v nej tieto diagnózy, potom môžu prísť na rad ženy.
Alebo skús hľadať takú ženu, ktorá má jednu z tvojich diagnóz - aspoň bude mať pre teba pochopenie - je ich dosť, len ich nájsť.

p.d.

Ak zomries ako panic, tak pojdes do neba. Len mi neide do hlavy, preco sa asexualita spaja so svatostou. Ja poznam takych ludi a ti su zreli skor na psychiatriu. Asi im hormony vyrazaju dekel. Sibi riby v gebuli.

jedulka

tohle prostě musím okopírovat a stát si zatím,lépe bych to ani nedokázala říct.Můj otec(r.1918)mi vyprávěl, že když přišel čas mladého muže,bylo povinností otce za zavést ho do domu s červenou lucerničkou!!!Tak opravdu nechápu na co si ted hrajeme.Zed kopíruju za čím si také stojím.
no bojís sa zlyhania v sexe, strapnenia atd, kedze si to este nerobil, ak sa chces toho panictva expresne co najrýchlejsie a najlahsie zbavit tak si nasetri zopár eur a chod na privát, tam jej kludne bez hamby mozes povedat ze si panic, ona tam takých ako si ty riesila uz xxx :)

Kreon

Tento problem mam aj ja ze panic, je to naozaj nieco hrozne sice mam 20 pomaly 21 ale ma to dost stve, znamenie panna a introvert - melancholik su najhorsie veci ake mozu byt, zo znamenie je najhorsie a umely optimizmus ja nepodporujem. ak mas nejaky pokec alebo niekde tak mozme pokecat

peafowl

mrtvoliak

a netrapoš tu s tými samovraždami, soc. fobiami a neviem akými debilinami, ziadnu psych. vadu nemás len más proste nervy z toho ze si este panic, to sa spraví, vrznes si a budes mat klud, potom sa uz rozbehnes

ale ved nemusis ist na privat, ved kludne si rozrob vztah, lenze vo vztahu budes mat z toho ovela väcsie nervy a pocit hanby, ten privat som ti navrhol preto lebo tam je vsetko ovela jednoduhsie

peafowl

mrtvoliak

to je normalne ze más nervy kvoli tomu ze si si este nevrzol, nepanikár zas, mám kamosov co sú este po 30 poctiví, vekovo si stále plne v norme

no bojís sa zlyhania v sexe, strapnenia atd, kedze si to este nerobil, ak sa chces toho panictva expresne co najrýchlejsie a najlahsie zbavit tak si nasetri zopár eur a chod na privát, tam jej kludne bez hamby mozes povedat ze si panic, ona tam takých ako si ty riesila uz xxx :)

k tomu masturbovaniu, no to ze nemasturbujes normalne NIE JE, a uz vôbec to nie je zdravé, áno hrozia ti zdravotne problemy so semenníkmi, lebo tie sa musia pravidelne vyprazdnovat, a zbytocne dusís v sebe ten pretlak, masturbovanie ti pomoze, uvolní ta to a bude ti lepsie,
a tých pánbozkárov a fanatických krestanských magorov, ktorí tvrdia ze masturbacia je zlá atd nepocúvaj

Bibira

Zomriet ako panic je nahodou pekne...s urcitym tajomstvom...je to ako ist do Australie a nevidiet klokana...a co na tom?

agartio

neobjednaj si prositutku
nepodlahni chticu ani pokuseniu
setri si svoju krasu a vaz si sam seba

a ked prijde prava laska, budes jej moct dat cistotu

jedulka

...myslím se že tvůj pesimizmus je následek, právě toho z kadého rožka troška.Nejdřív si s tím nějak poper a pak si dej opravdu asi ten inzerát, protože tam je seznámení nejrychlejší.