Naberanie svalov

Príspevok v téme: Naberanie svalov
vini

Prosíím Vas chcel by som pribrat na svaloch hlave na bruchu.No mam tam o trochu viac tuku ale chcel by som ho premenit na svaly.Neviem či tem moj jedalnííček je dobrýý. a som rad za kazdu pomoc.Robíím to prvý krat.

Ráno 7:30 -1.varianta---vločky s mliekom+jablko

2.varianta---celozrný chlieb kusok,kuracia šunka,zelenina-paprika,rajčina

Desiata 10:30 -banán,alebo orechy,datle

Obed 13:00- ryza,kuracie maso,ryba+zelenina

Olovrant 16:15- rybyčky v konzerve datle orechy

Večera 19:30 - tvaroh zelenina,jogurt

Doplnujuce:

Pondelok,Utorok,streda,štvrtok---trenink hadzana od 17:00 do 19:00

Posilka:

Pondelok,utorok,štvrtok od 15:00 do 16:00-prosím čo si mam dat jest po posilke?? tvaroh alebo niečo??

Dakujem.Za príspevky budem strašne ráád.!!!!

odpovedam

Pred a po cviceni si davaj proteiny+sacharidy. Proteiny znizuju prudke zvysenie glykemickeho indexu v krvi, takze ak konzumujes sacharidy na energiu (pred a po treningu), vzdy s bielkovinami. Jedz cottage cheese, tvarohy, olomoucke syrecky, plnotucne mlieko a pod. Hlavne obmedzuj jednoduche sacharidy, muku, cestoviny, zemiaky, ryzu. Je dobre si ich dat pred treningom k masu, ale k tomu aj vela zeleniny.

Ak chces vsak naberat svaly, mal by si uzivat aj proteiny + aminokyseliny. V den, ked mas trening hadzanej, nechod do posilky. Spomalujes tym hypertrofiu (rast) svalov. Ked uz musis, tak kardio pred posilovanim. Ale hlavne jedz vela dobrych tukov, vlakniny a bielkovin.

_meno

Ahoj vini

Tuk sa neda "premenit na svaly". Tuky sa spaluju 2x tak pomaly ako cukry (cize ak zjes 1kg cukru .. usadi sa ako 0.5 tuku .. a 0.5kg tuku musis spalit akoby si zjedol 1KG cukru lajicky povedane .. preto je tak tazke schudnut :)

ak chces posilnit mozog (hlavny sval hlavy) nato je dobre prijmat nove vedomosti

ak chces posilnit krk napr. www.youtube.com

ak chces posilnit brucho napr.
www.youtube.com

hlavne si ujasni ci chces schudnut tuk alebo nabrat svaly (objemovka / rysovacka )

po posilke si daj nieco na doplnenie energie (ryza, maso) a neskor tvaroh .. po cviceni uz nemesis prijimat vela energie, uz sa spaluje len pre doplnenie deficitu

good luck & have a fun