Neviem čo mi je

Príspevok v téme: Neviem čo mi je
popo272

Prosím poradte mi, už som zúfalý. Asi pred mesiacom ma začala bolieť hlava a ľavý spánok na dotyk, keď som na ňom ležal a tak. Potom som začal tak divne vidieť ako keby sa mi točila hlava alebo závrať. Hlava a spánok ma prestal bolieť ale stále vidím tak divne, ako keby som mal vypité. Asi pred dvomi týždňami som dostal teploty ale len 37,1 - 37,4 a tie mám doteraz a aj to videnie. Bol som u očného, u neorologa a na krčno nosno ušnom a nič. Moja podarená doktorka mi na to povedala že mám chodiť plávať a mám si nájsť maséra na krčnú chrbticu a ani to nepomohlo a plávať s teplotou nepôjdem, niesom debil. Aj mi brala krv na začiatku a nič. Neviete čo by to mohlo byť??? K tej mojej lundre už nechcem ísť lebo sa na mňa pozerá ako na hypochondra. Tak aby som to skrátil :D mám asi mesiac divné videnie a dva týždne teploty. Za odpoveď ďakujem

Blondula

Maom :D :D ze opotrebovana :D :D vo wien som bola pred mesiacom a mne tam chuti uplne vsetko a hlavne cukrase z aidy :P :D
chalice... no ano,ma to pokracovanie :P mladeho som nechala tak,nech nahana 20tky a teraz mam zmätok,bo sa neviem rozhodnut ze co a ako.u mna sa vzdy dlho nic nedeje a zrazu napadnikov tolko,ze ich "predavat" mozem :D :P

ambrozia

Pokazený zub alebo zapálené ďasno, tak aj z toho sú rôzne choroby ako choroby srdca, reumatické ochorenie, cukrovka a veľa ďalších. Samozrejme aj teplota.

Blondula

toto mam ako zaver po röntgene :
Spondylosis et spondylarthrosis C segmentu I-st. znamky instability C5-6 s blokovym postavenim dist. tiel st. C6-7
hadam som to dobre odpisala :D mam este zdravotny zaznam doma :D

Maoam

Blondula, nie som fyzioterapeut, ale ak ta to boli, tak okamzite prestan cvicit a daj sa checknut odbornikom radsej + mozno by bodlo MRT chrbtice, nemas nahodou vyskocenu platnicku a pod.? okrem tej skoliozy

daj potom echo

Blondula

ahoj Maom ;-) ano buduci tyzden idem,lebo to je posledna zastavka co sa tyka mojho zdravia :P tie "kontrakcie" bolesti su neskutocne :-( vcera som zacala trosku cvicit a hned toto :-( takze budem zatial sa venovat od bruska dole a chrbatik az ked budem po vysetreni !

Blondula

tak mna dnes boli strasne pravy spanok a tiez mam pocit,ze vidim na oko trosku nejasno ! ale nedavno som obehala lekarov + ocne vysetrenie a vsetko v poriadku.kedze mam problemy s krcnou chrbticou a aj mam miernu skoliozu viem,ze problemy mam z toho ...