Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

ja1991

s odstupom casu a skusenostami pokec urcite neodporucam . Strasne sa tam klame nakoniec zistite ze clovek ktory vyzera byt fajn zije uplne inak nerobi a ma decko a este mnoho inych veci... Ja som mala to stastie ze som svojho muza spoznala v novej robote....

stells555

ja som si nasla uzasneho frajera cez tinder, je pravda ze 90% chlapov tam hlada sex a su nejaki pofiderni, ale stale medzi nimi sa da najst niekto normalny

ja som tam chodila dost z nudy, a bol fakt uzasny, sice to nevyslo ale .... sanca tam je

mark7

Ja s pokecom nemám dobrú skúsenosť. Po niekoľkých stretnutiach som nechal jedno dievča z Martinčeka. Vyhrážala sa mi, že ma príde niekto poriešiť do roboty, alebo že sa nemám ukazovať v meste, obvinila ma z úmrtia blízkej osoby...
Dávam do pozornosti nick: bakinna29, liona709

kpkl

Je uplne jedno, kde sa ludia zoznamia. Ci je to socialna siet, kniznica, autobus, wc, brigada. Dolezite je, ci si potom vyhovuju. Nechapem taketo temy typu, ze ked sa zoznamia tam a tam, ci to ma buducnost. Moze aj nemusi. Ako keby sa zoznamili hocikde inde. Len dost jednoduchi ludia maju sablony, ze zoznamit sa chcu len na nejakom konkrétnom mieste.

Adusiiiiik

Raz ked som bola este nezadana som si tiez spravila na pokeci profil za ucelom zoznamenia sa. A moje skusenosti su nasledovne randila som s jednym chalanom vtedy v lete a rozpadlo sa nam to na tom ze som mu odmietla pozicat peniaze lebo mal dlhy a stale sa ma pytal ci mu mozem pozicat peniaze samozrejme to padlo vyuzivat ma nikto nebude potom o par mesiacov som spoznala dalsieho uplne sme si sadli aj sa mi pacil no chodievali sme aj von no po case vysvitlo ze je zasnubeny ....takze tolko k pokecu nick som zrusila a naozaj v zivote by som si odtial nikoho uz nehladala ..... chodia tam povacsinou klamarai a zadany muzi co si nevedia vyriesit to ze su vo vztahu neni stastny a hladaju druhe baby..... ja som si frajera nasla v robote... a nevymenila by som ho....na pokeci klame kto moze....

neznamy1986

for a_dr1a: Tak výber to bol na zaklade počiatočnej vzájomnej konverzácie na chate - že vyzeralo to že aj bolo o čom a tak ale furt sa to zvrtlo takým spôsobom......

Ano, jeden čas mi to nevadilo ale po par rokov ma to prestalo baviť (nie som policajt, aby som vkuse jednostranne s niekým komunikoval)

medikamentus

Toto je nieco, co som nikdy neskusal, lebo nebol dovod.
Myslim si, ze sa takto ludia pokojne mozu najst. Moj kamarat
sa takto opat stretol s byvalou laskou.