Ako si najst babu ked som iny?

Príspevok v téme: Ako si najst babu ked som iny?
matuskolock

Ahojte, moj problem spociva v tom ze som strasny samotar.Po skonceny strednej sme sa vsetci kamosi rozisli po svete a po case sme spolu prestali komunikovat. Kazdy si niekoho nasiel,ale ja som ostal sam,netusim ako si najst tu pravu partnerku tu pravu lasku ked som iny.

Som sice mlady chlapik ale neuzivam si ako ostatny mna to proste nelaka,mam ine zaujmi ako napr. prirodu, castovanie, nakupovanie, telku, knihy, internet. Som taky ani neviem aky lenivec-ale pracovne povinnosti si plním na 100%,takze som aj zodpovedny a spolahlivy,len proste ma nelakaju kluby, diskoteky ci bary...

Pracujem sice v zahranici,ale nechcem tam zostarnut,chcem zenu a rodinu byt konecne s niekym a stastny cely zivot. Ako si mam najst zenu hm? Nie som bohac, som obycajny robos, ktory hlada uprimnost a vernost. Dakujem za reakciu.
mn4dz4m@gmail.com

Agnes998

Chod na nejaku zoznamku je ich dost a hladaj babu co ti bude vyhovovat. Dam ti par rad. Nepis kolko zarabas. Nechvastaj sa, ani nelutuj. Nepis, ze si divny ci iny. Nepis o svojej byvalej a neskor na rande ani o nej nekecaj! Vobec o nej nehovor, ani v dobrom, ani v zlom! Ak by na nu niekedy nahodou dosla rec, vyjadri sa o nej neutralne. Naopak, mozes o sebe pisat svoje zaujmy ako si aj tu spomenul, ze hladas obycajnu skromnu zenu atd. ze si obycajny robos, to je ok.

poPotvorka

ako nechapem, preco si myslis ,ze si iny ? Potom som ina i ja ,alebo su vsetci rovnaky a len my dvaja iny? alebo je vas tu viac inych ? asi hej, iny trcia na nete ,alebo "pisu" z lesa a ostatok si uziva neresti v meste ..... cize je to 50 na 50 :)))
sorry ,ze trepem ,ale nechce sa mi tu polemizovat nad volovinou ..... ajtak netusim ,preco ta zeny nechcu

jedulka

ale v tip je v tom, že nejste jiní.Co když jsou jiní ti ostatní, to vás nenapadlo?
zahraničí je náš vzor:-)
drogy,kriminalita,výpalnictví,karierismus,uspěšnost arogantních,sociální bída,pokles morálky,fetišizmus,feminizmus a jiné izmy,bezdomovectví...
ti slovaci byli fakt zaostali
ale už to zahraničí v těchto vymoženostech pomalu dobíháme,neboj,takových jak oni stále přibývá....

TheLord

No sorry že reagujem, nečítal som tému ani príspevky, iba nadpis. Len som chcel podotknúť, že aj ja som iný (ako môj sused, brat, dedo, strýko, prezident SR, krčmár....)