Chĺpky na zadku a hanba-sex

Príspevok v téme: Chĺpky na zadku a hanba-sex
susanCOix

Dobry den,

mam taky problem ze som si oholila chlpky na zadku -pri tom otvore.... aj na sedacej casti a strasne to lutujem ani neviem co ma to napadlo prvy krat som si to oholila ked som mala asi 14rokov pretoze som bola taka vyspelsia a boh ma obdaroval hormonmy:(

velmi ma to trapi lebo sa nechcem nechat chytat priatelom teraz mam uz 18 ale hanbim sa zato neskutocne hanbim sa ze ma strapni ci si holim zadok lebo je taky drsny akoby.... prosim nesmejte sa mi tu, chcem pocut rady od zien aj chlapov vase reakcie...

ale ja zarastam strasne rychlo ,ale nemam peniaze na tie zakroky kde sa chlpy odstrania natrvalo, vzdy ked si oholim nohy su jemne max 2dni potom zas a to iste dookola holenie! som zufala !!! urobila som hlupost, co??? co mam robit??? chlapi, ako by ste reagovali?
..................................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:

Odstraňovanie chĺpkov: 3 spôsoby, ako si zničiť kožu
Celý článok na www.zdravie.sk

MultiLevel

nechapem Anastazia co chces pocut? Ze tu napisete a my vam poradime zazracny prasok po ktorom budete mat pokozku ako miminka? Nic take neexistuje, preto cim skor sa s tym zmierite, tym lepsie...
susan, okolo konecnika si daj urobit brazilsku depilaciu a zvysne chlpky si odfarbi. Nabuduce trosku premyslaj, az nieco vykonas...

chlpok

preboha, ved si nerob problemy z toho, co problem nie je. jasne, ze ti chlpky rastu, nie si sama. a jasne, ze o par dni je to uz drsne. tak je to u kazdeho, netrap sa tym, je to prirodzene.

susanCoix

Prosim vas napiste akos a vola ten strojcek , alebo poslite linnkkde ho anjdem prosim vas, a dakujem vsetkym ste mily ono mne to proste vadí no :(

gimienkis

To je normálne, že keď sa oholíš tak Ti nohy ostanú hladké, len napríklad 2 dni. Proste je to príroda a zarastieš opäť. Myslím si, že na pekné príležitosti je ísť dobre vyholená úplne, ale inak ak máš normálneho priateľa, tak sa nemusíš holiť každý deň. Proste byť stále hladká aj niečo stojí a sú potom z toho nepríjemné vyrážky a podobne. Nechaj to tak, veď malé chlpky chlapom nevadia... Si úplne v pohode...

Sejla

Susan, elektrický strojček taký čo ti vytrhá chlpy aj s korienkami, už to tu bolo spomínané! Zostaneš hladká tak 2 týždne.. A zo začiatku to bude bolieť. Ale ak sa s tým budeš pravidelne holiť, po pár rokoch prestaneš zarastať, alebo len veľmi riedko, jemné chĺpky. Ale dávaj si pozor na zarastanie chlpkov, treba sa poriadne umyť teplou vodou pred aj po holení a používať krém proti zarastaniu. Raz za dva týždne to hádam zvládneš a ten strojček nie je taký drahý...
Alebo sa odfarbi ako ti bolo poradené, máš tu kopu riešení...

ebi7777

si dost mlada na to, aby si chapala a vhodne si zoradila hodnoty vztahu
co by si mal mysliet o tom tvoj frajer, ze si holis na zadku chlpky a ked vyrastaju tak su drsne....
tak ked je normalny a ta lubi, tak maximalne nic si nebude mysliet
a ked je proste nevyzrete decko, tak sa bude vysmievat, popripade to povie aj kamaratom a sa bude citit ako "alfa samec" :-)
staci si vybrat vhodneho frajera, ktory si ta bude vazit taku aka si, a to je dolezite

susan Coixx

dakujem za reakcie...

no mne ide o to ze je plne taky drsny po holeni ja som strasne hlupa lebo ja som vlasne ani take chlpy nemala na zadku iba zacala som si holit tam pri otvore... tam som mala trosku a potom som sa nejak neuvedomovala mala som 15rokov ked som zacala spavat s doterajsim priatelom (prosim nevyjadrujte sa k tomu ze velmi skooro alebo co proste NERIESTE TO!)
a vtedy som sa zacala aj ten zadok a dodnes ma to trapni lebo sa bojim ze sa ma opyta uricte to tusi to som si ista ale mna len trapi to ze mu moj zadok nedam pochytat ved chlapy to maju radi - hanbim sa jednoducho... kazdy den som s nim a jednoducho hned som nervozna ked chce a ppirpadam si ako detinska ked nechcem aby ma chytal na zadku proste hroza...

a co je ten elektronicky pristroj NONO? nejako mi to nechce ani vygooglit..kde ho najdem?kolko stojí ?

DarkBella

ak je chlap chlpatý od hlavy po päty a nám ženám to nevadí, tak pochybujem, že chlapovi by to vadilo :) sme len ľudia a nikto nie je dokonalý... ak ťa má skutočne rád, tak ťa nenechá kvôli chlpom na zadku :) nemusíš sa za to hanbiť... nie si jediná... skús mu to nenápadne naznačiť, aký máš problém... ak je normálny, nebude to riešiť ani si to všímať... ak by sa ti vysmieval alebo niečo pod. kopni ho do zadku, je to blb :) toľko z mojej strany :)

Lulita

anastazia - pochopis, ked dospejes a zacnes sa mat rada

pokial sa zena oholi je to ok, to ze ci je to "drsne" ci ake nikoho nezaujima

Agnes998

Ja si tiez musim holit nohy aspon raz za dva dni, kludne aj kazdy den by sa dalo, inak mam strnisko. Ako ja neviem ale podla mna je to normalne. Kazda ma nejake chlpy aj na zadku, zbytocne stresujes. Ked chces tak si to pravidelne hol, neviem v com mas vlastne problem, aky drsny zadok. Ked sa vyholis tesne pred tym ako pojdes k priatelovi tak tam nic citit nebude.