Dat si od neho zaplatiť dovolenku?

Príspevok v téme: Dat si od neho zaplatiť dovolenku?
6497

Ahojte

Otazka znie jednoducho. S priatelom mame na temu peniaze trochu odlisny nazor. Zatial co prenho peniaze znamenaju len papieriky, tak ja setrim ako sa len da, lebo nemam ich.

Problem je, ze chce zaplatit dovolenku, ale nemôzem to dovolit, lebo ja nemam nic a mam dost velky problem si nechat nieco platit. Co by ste urobili vy?

Suhlasili by ste nakoniec so zaplatenim dovolenky, alebo nie? Som studentka, nemam pracu ani brigadu hoci som sa pokusala o jej najdenie dlho dlho. On pracuje.. ma zdroj prijmu.

dqwj

pri rozchode su peniaze TO POSLEDNE na co pomyslim :D
pri rozchode stracam najblizsiu osobo, pre .... och...
a su ludia, co myslia hned na prachy?
nech si zoberie vsetky prachy, mam v prdeli, hlavne by bolelo to, ze odisiel nenahraditelny clovek..

Sejla

Čo by som spravila? Pokiaľ by som ho mala rada a doverovala mu, šla by som na dovolenku. Pokial by som si tým vzťahom nebola moc istá, tak by som nešla. Takže je to na tebe..

zewa

Nenechala by som si zaplatit dovolenku ani nic. To je potom vdacna vycitka pri rozchodoch. Takisto aj ked muz plati HAK.
Chodte na dovolenku po tom, ked budes mat na to peniaze aj ty alebo ked budete manzelia. Az vtedy budu totiz tvoje a jeho peniaze VASE spolocne.

6497

Pokial tie rozchody prebiehaju v zlom.

Zazila som dva rozchody. Po jednom sme ostali kamarati, rozisli sme sa v dobrom, ale aj tak nic mi nevytkol - to bol ten lepsi variant.

Druhy prebehol tak trochu v zlom a to som mohla byt ja ta mrcha, lebo ja som bola ta, co vsetko financovala a nebola som s peniazmi na tom lepsie ako teraz. Jemu to len vyhovovalo prist, sadnut a nechat si zaplatit hoci som mala pri sebe ledva 5 eur. Ale! Nic som mu nevytkla, ja som bola rada ze sa to z isteho dôvodu skoncilo. To jeho mama praveze mu povedala nech prestane brat veci a nech sa nauci aj davat.

Tym chcem povedat, ze clovek sa musi naucit celit takym situaciam, lebo môze byt akokolvek nahnevany, radsej pri rozchode vytknem ako sa dotycny choval ak to on pokazil ako peniaze. Ale na to treba dospiet :)

doubledog

to je zas skor vysledkom hnevu alebo nezvladnutia rozchodu

ved su aj zeny, co muzovi vykricia, ze ved oni mu prali a varili a ze s nim stracali cas.
akurat to pranie,varenie a cas sa neda vratit ani nejak prepocitat na prachy.

to uz pri rozchodoch tak chodi, ze casto neprebiehaju pokojne a ludia si povedia veci, co vyznievaju absurdne.

6497

Ale presne ako bolo spomenute, to nie su chlapi, co toto robia. Ze potom to vytknu. Tiez by som si nedovolila co stale pre priatela varim a niekedy aj pre jeho bratov ak som u nich mu vycitat neskôr, ze tolko som stala pri tom sporaku a ty si urobil toto hento tamto. Nie pretoze to robim s chutou a dobrym pocitom ako ich potesim

6497

Zial je to tak ako to Laara kus opisuje. Ono existuju samozrejme chlapi kupia nieco alebo ju pozvu a nic od nej viac neziadaju. Ale su aj taki, co sa javia tak isto ale pri najblizsej hadke jej to pekne flusnu do tvare popripade pri rozchode to tie zeny lahke nemaju. Mojej sesternici sa stalo to, ako jej priatel kupoval dary, tak isto sa k nej choval ako ten môj a po rozchode od nej vsetko co jej kupil ziadal spät. Takze mu vratila veci ako napriklad zenska teplakova suprava, pouzite vonavky a tak. Tym nehadzem vsetkych do jedneho vreca, ale ako zena sa ma citit uvolnene ak vidi, co sa v jej okoli deje. Jej znamym, kamaratkam, spoluziackam, rodine atd. Ja som nikdy na takeho chumaja este nenatrafila, ale mozno aj to je dalsi dôvod preco tak uvazujem. A urcite nechcem tym chlapov urazat ak si chcem zaplatit svoju cast. Vzdy sa snazim, aby bola rovnovaha ze dobre raz zaplat, inokedy pozvem ja..alebo inokedy ideme kazdy svoje.

Prezývka55

Tak to nie su chlapi, to su volajaki buzici co ty spominas. Lebo chlap ma vzdy slovo co plati a ked sa rozhodne tak si za svojim rozhodnutim stoji.