Dlhodobý zápach z úst

Príspevok v téme: Dlhodobý zápach z úst
crocop

Zdravím už roky ma trápy zápach z úst a neviem z čoho to je... Mávam často biely povlak na jazyku...povedal by som, že dosť často zapchatý nos a niekedy aj z neho cítim zápach, momentálne mám aj hnis na mandliach ale myslím že ten zápach z úst trval aj keď boli zdravé... je možné že to tam mám už roky? a aj dosť Často mi steká do krku hlien ktorý nevonia 2x dobre... zuby si umývam pravidelne aj medzizubné kefky používam aj ústne vody aj neviem čo a nepomáha to... Poraďte niekto

RNG

Zle travenie a infekcia aj v ustach. Travenie je vec dostatku kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevach.
Biely jazyk znamena plesne a kvasne infekcie, ktore su najma v crevach, ale pri nedostatku probiotik sa mozu rozsirit aj do inych casti tela. Probiotika totiz vyrabaju v tele az 70% vsetkych protilatokl tj aj proti plesniam a kvasnym kulturam a co sa nespotrebuje hned v crevach sa vstreba do krvneho obehu a pomoze podstatne telu sa branit proti roznym infekciam v celom tele.

Inac podobne temy tu uz boli viackrat.

mjanik

zápach z úst je najčastejšie spôsobený zlým žalúdkom,nos-sú špatné plúca,preliečiť,najlepšia je na to akupunktúra!!!