Relaps ulceróznej kolitídy

Príspevok v téme: Relaps ulceróznej kolitídy
alunia

Mam relaps ulceroznej kolitidy uz 1 a pol roka v kuse (od diagnostiky). Uzivam Salofalk 500mg 4x2 a Budenofalk 3 mg 3 tablety uz asi pol roka a napriek tomu nepocitujem zlepsenie. Na kontrole som bola, liecba zostava rovnaka. Ako dlho moze trvat relaps? Lebo uz sa naozaj neviem dockat kludu :/
Dakujem vopred za odpovede

emalea

Jakže néé...idem na tú stránku, vľavo si zadám slovenčinu a potom ťuknem..."bez registrácie"...a už si tam, teraz som si to všetko vyskúšala....

akotak

neurazam ta ani to nemam v umysle. neurazam ja teba, ale urazila si sa TY na to, co som ti tu napisala. to je velky rozdiel. ide o TVOJ a nie moj postoj. odfajcila si aj RNG. podla mna ak chce byt clovek s takym vaznym ochorenim, navyse ochorenim, ktore je uzko prepojene s psychikou - byt zdravy, mal by zapracovat na svojich postojoch a prejavoch. ale to je len MOJ nazor, TY si rob co chces.

alunia

Na 5gram sa neviem zaregistrovať, keďže tam treba nejaké číslo sarze liekov jednej spolocnosti a ja som také zatiaľ nemala :/

alunia

Akotak... Tým, že ma tu bezdôvodne urazas, len predvadzas svoju nízku inteligenciu. Chcela som odpoveď od ľudí, ktorí majú túto chorobu, ako najdlhšie trval relaps u nich

akotak

alunia, ale ved RNG ti odpovedal a dokonca velmi zasvatene. vysvetlil ti, ze zbytocne cakas ukludnenie, ktore nemoze prist len tak spontanne. mala by si doplnit liecbu pripravkami, o ktorych ti tu on pise, potom mozes cakat zlepsenie. neviem, ci si hotentot alebo nevies citat. sorry, ale ... :(

alunia

RNG, ale ja som sa pýtala, ako dlho môže trvať relaps, kto má aké skúsenosti... Som na bezzvyskovej diéte. Pomohol mi iba prednison 60 mg, no ten sa nemá užívať dlhodobo a ani by som ho už nechcela užívať, lebo má veľa vedľajších účinkov.