Názor na pannu v 22?

Príspevok v téme: Názor na pannu v 22?
natalia_

zaujímal by ma váš názor na to, keby vám 22ročná žena povedala, že je panna..
Nemala som ešte žiadny vážny vzťah, všetko to boli len také chvíľkové známosti. Mužom sa páčim, starám sa o seba, športujem, študujem. Mala som dosť príležitostí, ale všetko by to bolo len na jednu noc alebo s niekým ku komu nič necítim. Všetkých som brala len ako kamarátov. Nedávno som stretla skvelého muža, beriem ho úplne inak ako všetkých, ktorých som spoznala doteraz.. lenže v dnešnej dobe, keď je pomaly vzácnosť nájsť 15-ročnú pannu, a všetci v mojom veku majú za sebou už množstvo skúseností, sa cítim tak zvláštne... neviem ako mu o tom povedať, ako mu to vysvetliť... nemám sa s kým o tom porozprávať, pretože nikto nevie o tom, že som ešte panna. prosím Vás o rady a vaše názory.ďakujem :)

MultiLevel

tiez som bola panna do podobneho veku ako ty, no posledne co ma zaujimalo boli nazory inych ludi na to :D Nuz ale pytas sa, tak napisem :)
Ide o to najma, ci si ty s tym vyrovnana, prosto ci to vnimas v pohode, alebo tym nejak "trpis". Ja som netrpela, vedela som, ze az stretnem skutocne uzasneho chlapa, vrhnem sa do toho :)
22 a viac rocna panna moze byt pannou preto, lebo je zatrpknuta, ma problem nadvziazat kontakt s opacnym pohlavym, ma nizke sebavedomie, bolo jej ublizene zo strany muza, sex vnima ako nieco zle, prosto yx veci. Pokial si vsak takou pannou, akou som bola napriklad ja, tak je to uplne v poriadku. Narozdiel od mojich kamaratok, ja som veci ohladom sexu brala vzdy v pohode (este dodnes si pamatam, ako kamosky v 16 rokoch vykrikovali "penis, fuuuuuj" :D), dokonale som poznala svoje telo, vedela som co mi robi dobre, len som prosto nenasla vhodneho chlapa, s ktorym by som to chcela zazit. Preto to prislo u mna o cosi neskor. Cize, podla mna nie je panna ako panna :)
A ako to povedat tomu chalanovi? Nuz, opat len moja skusenost. Az som sa dostatocne spoznala s mojim uz teraz partnerom, nieco som s nim zazila a vedela, ze to bude mat buducnost, tak klasiky prislo na tuto temu a normalne som mu to povedala. Uz sme boli v stadiu takeho priatelstva, ze sme si vraveli naozaj vsekto a nemala som teda s tym problem :)

hfjdndj

A aky mate nazor na panicov v rovnaky h rokoch? O pannach sa stale pocuva, ze je to viac ako pekne, uctihodne, vznesene... Ale v dobrom o panicoch sa moc ani necekne...

Herkules

Je to skvelé keď dievča sa nehrnie do sexu už v 15 alebo v 18. Vazim si také dievčatá a ženy. Máte moju poctu. Ceníte si svoje telo a myseľ. Buďte hrdé nato. Premna ste viac ako tie druhé. :)

Lumik

no keby mi to povedala priatelka tak by som sa potesil, ak by som sa to dozvedel o niekoho ineho priatelke tak by som mu v tichosti zavidel :)

NEnormalna

Ja som bola tiež do 22 a nemyslím, že som o niečo prišla, práve naopak, som šťastná:) Tiež študujem, cvičím, venujem sa rôznym veciam...mala som predtým vyše 3ročný vzťah, ktorý sa skončil a bola som potom rada, že som sa tak neuponáhľala. Súhlasím s názormi podomnou :) ak by sa ti mal za toto niekto vysmievať alebo tebou opovrhovať, je to CHUDÁK.

Harfa

normalka to len pre dnesnu mladez je to cosi divneho. ja som panna a mam 27 rokov. chodila som na vysku a nemala som cas na frajera a teraz aj mam ale este neprisiel ten pravy s kym by som chcela sexovat. je to tvoja vec a myslim ze panien je viac ako sa hovori len to dievcata zatajuju lebo nechcu byt na posmech okoliu. aj panicov je dost. kazdeho osobna vec.

shy

Nechápem prečo sa to niekomu môže zdať čudné aj samotnému/samotnej panne/panicovi
mne to čudné nepripadá
ani ja si nepripadám čudne
proste ešte neprišiel ten správny čas

yyyyyxxxxx

Tiez som necitala prispevky nizsie, len ti chcem povedat, ze ja mam 27, za chvilu 28 a tiez som panna. A som na tom uplne rovnako.. tiez studium, ine povinnosti, starosti, bez vztahov... a vies co? Netrapi ma to.. nehanbim sa za to, ze som sa nevyspala s niekym len preto, ze sa to v mojich rokoch uz patri a pod.